Praktijkproeven KPN met umts en wifi

Gepubliceerd: Woensdag 29 oktober 2003

KPN start een wifi-dienst voor abonnees van Planet en KPN Mobile. Ook umts, een prijziger invulling van draadloos internet, wordt getest.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 12:55

image

<b>kpngeenkeus</b>:<br />ja zeker met een koste plaatje van 10€ per mb zeker!

In ieder geval niet een abo-tje met een vast bedrag per maand om onbeperkt te internetten!

Geweldig!

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 18:03

image

<b>Piet</b>:<br />@PB: Leuk, zo'n rancuneuze reactie. Maar denk niet dat iemand je op deze manier serieus neemt (dat is pas echt KANSLOOS).

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 18:45

image

<b>Lars</b>:<br />Op zich prijzenswaardig wat KPN hier doet: prioriteit leggen bij netwerkinnovatie. Dat kan van T-mobile en Orange, laat staan Telfort niet gezegd worden (hoogstens hun media campagnes zijn innovatief). Vodafone is ook bezig met de uitrol en serieuze tests voor marktintroductie. KPN zal echter wel een ommezwaai moeten meemaken in cultuur: de organisatie is gevuld met te oude mensen om dit goed in de markt te zetten. Bovendien is er nog altijd een interne ptt cultuur. Vodafone heeft goede kansen om de evenzoserieuze plannen daadwerkelijk in goede praktijken om te zetten.

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 19:17

image

<b>W.Ouburg</b>:<br />Kansloze provider?? Hoe kom je daarbij!!

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 21:11

image

<b>verbaasde kijker</b>:<br />Zag op het nieuws:
Gemeente Den Haag gaat UMTS gebruiken om losliggende tegels in het trottoir te detecteren.
Waar je een miljarden kostende infrastuctuur al niet voor kan gebruiken.
IMHO om te huilen

old_comment_user op Woensdag 29 Oktober 2003 23:03

image

<b>DieselDickey</b>:<br />@ PB:
Inderdaad.
KPN had beter met xs4all (-abonnees) in zee kunnen gaan, dan was de kans op zinnige feedback ook wat groter geweest!
(pun intended ;-)) )

old_comment_user op Donderdag 30 Oktober 2003 00:04

image

<b>Electrostar</b>:<br />Jazeker kansloos, zeker nu WiFi een goede concurrent van UMTS kan worden/is.

old_comment_user op Donderdag 30 Oktober 2003 08:40

image

<b>Dave van Lare</b>:<br />Het hier beschreven voorbeeld van de Handhavingsteams rechtvaardigt nou niet echt de noodzaak van het o zo mooie UMTS dacht ik zo.

old_comment_user op Donderdag 30 Oktober 2003 10:18

image

<b>HJR</b>:<br />re: PB

Tjonge wat een frustratie, waarom een kansloze provider. Het gaat erom of er kansen in de techniek zitten. De providerdoet het niet slechter dan de andere providers in Nederland.

old_comment_user op Zondag 28 December 2003 14:08

image

<b>Nic</b>:<br />WiFI is echt super. zit nu in amerika en het werkt hier perfect. jammer dat de kpn het allemaal weer regeld, wordt alles zo duur van he.

we wachten af. hier werkt het wel,

N

old_comment_user op Woensdag 7 April 2004 15:37

image

<b>Fotopersbureau Peter Smulders BV</b>:<br />L.S.
Wij hebben een gerenomeerd fotopersbureau en moeten vaak onderweg foto's doormailen naar de diverse redacties. Misschien dat wij als proefkonijn kunnen dienen en misschien is het ook wel leuk voor een artikel in Panorama.
Wij horen graag van U. Vr. Groet,
Fotopersbureau PETER SMULDERS B.V.
Parijslaan 50
5627 TR EINDHOVEN Netherlands
Tel. : + 31 40 - 262 25 60 / + 31 40 - 262 25 42
Fax.: + 31 40 - 262 26 95
mobiel Edwin: + 31 6 54 73 60 15 mobiel Peter : + 31 6 53 11 82 44
E-mail Kantoor : info@petersmulders.nl Nieuwe E-mailadres !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E-mail Edwin : edwinsmulders@hetnet.nl
E-mail Administratie: ingeborgsmulders@hetnet.nl

Met ingang van 1 december 2003 onze nieuwe sites: www.petersmulders.nl & www.juniorsmulders.nl

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Overheid bespaart met cloud computing

    Cloud computing kan ondersteunen bij het realiseren van ICT-bezuinigingen. Whitepaper met discussie over het cloud-beleid van overheid, inclusief de thema’s kosten, veiligheid en beschikbaarheid.

    Downloaden
  • Beheer de gebruiker, niet de deviceGratis whitepaper over device-onafhankelijke netwerkomgevingen en meer...
  • De uitdagingen van BYODGratis whitepaper over de veiligheid van gebruikers, apparaten en netwerk infrastructuur
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: NPD: Beveiliging kost geld (video)

NPD: Beveiliging kost geld (video)