<b>Gert</b>:<br />"De meldpunten werden overspoeld met spam en konden de spammers niet aanpakken, omdat die zich meestal in het buitenland bevinden. De meldpunten werden daarop opgeheven, aldus de minister."
Daar heeft ie misschien wel gelijk in, maar aan de andere kant, misschien kun je juist als meldpunt iets meer uithalen dan dat particulieren een abuse@ mailtje versturen. Misschien dat het bij een provider meer indruk maakt als een officieel meldpunt (door de overheid aangesteld, ook al is dat voor die providers misschien een buitenlandse overheid) in 1 keer voor vele klachten een melding maakt.
En daarnaast, door te zeggen dat de spammers niet aan te pakken zijn omdat ze uit het buitenland komen, zeg je in mijn ogen indirect dat wetgeving ook zinloos is, aangezien de buitenlandse verzenders toch niet onder die wet vallen.
Mogelijk toch spambescherming voor bedrijven
Gepubliceerd: Vrijdag 31 oktober 2003
PvdA-kamerlid Martijn van Dam, die wil dat het versturen van spam naar bedrijven en werknemers wordt verboden, krijgt een herkansing.
Toon volledig artikel
