'Bedrijven ontberen beveiligingsbeleid'

Computer met ketting

Gepubliceerd: Vrijdag 31 oktober 2003

Gebrekkige beveiliging van bedrijfsinformatie is voor veel managers een nachtmerrie. Toch hebben relatief weinig bedrijven een beveiligingsbeleid.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Vrijdag 31 Oktober 2003 10:31

image

<b>Marcel P.</b>:<br />En het zoveelste onderzoek naar beveiliging binnen bedrijven. Volgens mij willen al die onderzoeksbureaus iedere maand iets zeggen in de media. Volgende maand zullen ze wel komen met "Linux en Windows zijn even duur, maar...".

old_comment_user op Zondag 2 November 2003 01:54

image

<b>PB</b>:<br />...helaas ontbreekt het bij menig manager het vermogen om een goed beleid strak aan te houden als het een beetje geld gaat kosten.


Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Overheid bespaart met cloud computing

    Cloud computing kan ondersteunen bij het realiseren van ICT-bezuinigingen. Whitepaper met discussie over het cloud-beleid van overheid, inclusief de thema’s kosten, veiligheid en beschikbaarheid.

    Downloaden
  • Beheer de gebruiker, niet de deviceGratis whitepaper over device-onafhankelijke netwerkomgevingen en meer...
  • De uitdagingen van BYODGratis whitepaper over de veiligheid van gebruikers, apparaten en netwerk infrastructuur
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: NPD: Beveiliging kost geld (video)

NPD: Beveiliging kost geld (video)