Real Time Company lijdt opnieuw verlies

Gepubliceerd: Vrijdag 28 november 2003

Real Time Company, de nieuwe naam van internetinvesteerder Newconomy, heeft een kwartaalverlies van 0,85 miljoen euro geleden.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Vrijdag 28 November 2003 17:25

image

<b>ravage</b>:<br />en de beurs heeft ook een reactie gegeven, een daling van 6.6% ofwel een daling van 1 eurocent.

old_comment_user op Vrijdag 28 November 2003 19:19

image

<b>De Nederlanddse Hoogkamer</b>:<br />Ik had toch echt begrepen dat meneer d'hond niet meer werkzaam was voor RTC.
En ach als je niets probeert gebeurt er ook nooit wat. "t is nu eenmaal makkelijker om te zeuren dan om te prijzen.

old_comment_user op Vrijdag 28 November 2003 21:32

image

<b>Joke Bruijs</b>:<br />Even ter zaken, heren! RealTimeCompany is de eigenaar van onder andere ExplainerDC, vroeger een beroemd web-bureau. De laatste tijd is Explainer vreemd in het nieuws, met een persoonlijke lening van commissaris Hans Wiegel aan het bedrijf. Die lening is volgens het ene bericht 40.000 euro en volgens een ander bericht 400.000 euro groot.

De lening voldoet in ieder geval niet aan de nieuwe moraliteitscode voor het Nederlandse bedrijfsleven die door de commissie Tabaksblatt is opgesteld. In Barend & Van Dorp werd de heer Tabaksblatt om commentaar gevraagd op deze kwestie. Zijn antwoord: kan niet door de beugel. En Hans Wiegel gaf toe de lening niet gegeven te hebben indien de code al was aanvaard.

In geen enkel webmagazine heb ik gelezen over deze vreemde kwestie. Gaat het nu al zo slecht met Explainer dat men leningen van commissarissen nodig heeft om de salarissen te betalen? En wat vindt holding RTC hier nu van? Kom op, webjournalisten, hoe steekt deze kwestie nu in elkaar?

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws