<b>Rob Sanders</b>:<br />Onderschat de kracht van Sony niet. Sony heeft een vrij grote loyaliteit van consumenten, vooral onder het jongere publiek. Met een goed aanbod, goede prijsstelling en een aantrekkelijk design denk ik dat Sony toch een goede kans maakt. Al is het alleen maar omdat ze een van de grootste catalogi in de muziekbranche hebben.
Overigens dacht ik altijd dat de MiniDisc ook (mede) door Philips is ontwikkeld, maar dat Philips afgezien heeft van producten met de MiniDisc door de geringe populariteit van Philips binnen de doelgroep van de MiniDisc.
Sony's muziekdienst begin 2005 in Nederland
Gepubliceerd: Donderdag 18 maart 2004
Sony start halverwege dit jaar met zijn eigen downloaddienst in Groot-Brittannië, Frankrijk en Duitsland. Nederland is begin volgend jaar aan de beurt.
Toon volledig artikel
