Internetten voor 69 cent per dag

Domeinboer registreert Hitler.nl \'uit hygiënisch oogpunt\'

Gepubliceerd: Dinsdag 1 juni 2004

Caiway Internet komt met een nieuw abonnement. Mensen die niet elke dag online willen, kunnen voor 69 cent een dag lang internetten.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Dinsdag 1 Juni 2004 14:58

image

<b>Wim D</b>:<br />Volgens mij cijfert hier iemand verkeerd:
9,90 per maand en 30.4375 dagen per maand (=gemiddelde per jaar: 365.25 dagen) is geen 69ct per dag maar 32.52ct. Kan het zijn dat iemand de 69 euro aanschaf heeft verhaspeld met centen per dag? (of misschien denk ik verkeerd? :-) )

old_comment_user op Dinsdag 1 Juni 2004 16:30

image

<b>stefan</b>:<br />Gaat het nu om betalen per login of per dag dat je je computer aanzet?

old_comment_user op Woensdag 2 Juni 2004 09:08

image

<b>Arnout</b>:<br />@Ruud

69 maal 30 dagen is toch 2070 dagen? ;-p

old_comment_user op Donderdag 3 Juni 2004 20:48

image

<b>Jan</b>:<br />Voor de kleine gebruiker is bel1601 met een 0222-aanbieder een betere oplossing. Op die manier betaal je 0.5c/min dag en nacht ofwel 30 cent per uur zonder vast te zitten aan een contract of vast bedrag.

old_comment_user op Zaterdag 19 Februari 2005 14:48

image

<b>ans jansen</b>:<br />Ik zou graag willen weten als ik op de kabel Pay per Day ga internetten ik mijn dure vaste KPN aansluiting kan opzeggen. Ik ben z'n 6/7 maanden per jaar niet thuis en ik betaal voor zo'n vast abonnement.ik ben voor iedereen bereikbaar op mijn mobiele telefoon.
Kan iemand mij helpen?
Mvg

Ans Jansen-Meurs

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Overheid bespaart met cloud computing

    Cloud computing kan ondersteunen bij het realiseren van ICT-bezuinigingen. Whitepaper met discussie over het cloud-beleid van overheid, inclusief de thema’s kosten, veiligheid en beschikbaarheid.

    Downloaden
  • Beheer de gebruiker, niet de deviceGratis whitepaper over device-onafhankelijke netwerkomgevingen en meer...
  • De uitdagingen van BYODGratis whitepaper over de veiligheid van gebruikers, apparaten en netwerk infrastructuur
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: NPD: Beveiliging kost geld (video)

NPD: Beveiliging kost geld (video)