'Nederland populair doelwit bij cybercriminelen'

hacker

Gepubliceerd: Vrijdag 11 februari 2005

Nederland behoort binnen Europa tot de populairste doelwitten van cybercriminelen. Het gevaar komt hoe langer hoe meer van professionele bendes.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Vrijdag 11 Februari 2005 18:13

image

<b>Henk</b>:<br />Wat was het nu Laurens? Nederland had gemiddeld de meeste PC's per hoofd v/d bevolking? Nederland heeft de minste weerbaarheid tegen Computercriminaliteit? McAfee zegt dat botnets
hiervoor grotendeels worden ingezet? Kom je nu morgen of volgende week met het bericht dat McAfee een wapen in de strijd heeft voor maar slechts ca. € 65,--? Weet je, ik denk vaak dat dit soort berichten alleen gunstig voor de omzet van bedrijven als McAfee is, en McAfee is een grote speler. Kijk een simpel antivirussysteem houd 95% van je problemen wel tegen, maar volgens dit soort bedrijven moet je als "goedwillende amateur en privegebruiker" tegenwoordig meer dan € 100, per jaar uitgeven om zg. beschermd te zijn. Kijk dat ik vind ik nu crimineel. Een internet leverancier kan dit allemaal regelen voor minder dan € 1,-- per maand. Het grootste voordeel is dan geen installatieproblemen, geen vervuilde systemen, nooit hoeven te denken aan "updates" en zo als het hoort "de burger wordt op straat (in dit geval de elektronische snelweg) beschermd door de cyberpolitie. Kijk Laurens dat idee zullen de aandeelhouders van McAfee wel niet leuk vinden.

old_comment_user op Maandag 14 Februari 2005 08:33

image

<b>zomaar iemand</b>:<br />McAfee moet eens ophouden met het zaaien van FUD.

Tevens moet men maar eens vertellen hoe er op internet door geld wordt verdient en ook zij zullen dan doorkrijgen dat er naast Nigeriaanse bendes (spam, coke en wapen handel) er geen andere organisaties bestaan die geld weten te slaan uit het hacken van servers.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws