'Rol ict steeds belangrijker voor mkb'

certificering

Gepubliceerd: Maandag 6 juni 2005

Het mkb moet technologie omarmen, wil het klanten behouden. Dat blijkt uit de Toekomstwijzer van adviesorgaan Syntens.

Toon volledig artikel

Blizzard op Maandag 6 Juni 2005 13:52

image

Je bent wel een waaghals als je een voorspelling durft te doen over 2014, helemaal als overheid. Dat is al over 9 jaar!
Ik bestrijdt niet dat die dingen mogelijk worden, alleen niet al in 2014 (waar halen ze dat jaartal vandaan? Is dat van een opdracht uit 2004 waarvan nu pas de resultaten bekend worden?)
Als spam werkelijk niet meerbestaat dan houd ik mijn hart vast voor hetgeen er in de plaats komt.
IM-spam? (IM wordt dan wel onmogelijk.)

BigFurryMonster op Maandag 6 Juni 2005 14:15

image

"Over tien jaar werken we vooral met e-mail, telefoon en instant messaging"

Aha. Dus er verandert niets.

Dit is zoiets als zeggen dat het morgen net zulk weer wordt als vandaag - dat geeft de grootste kans dat 't klopt.

Innovator op Maandag 6 Juni 2005 20:57

image

Syntens is een advies-orgaan dat door belastinggeld gefinancieerd wordt en al decenia lang miljoenen over de balk smijt, aan het een na de ander mislukt ict-project. Als zij met een voorspelling komen is de kans heel erg groot dat het precies de andere kant opgaat!

bas.vanweelde@getronics.com op Dinsdag 7 Juni 2005 09:09

image

Het MKB doet te weinig met ICT. Alle innovaties worden bedolven onder "de kat uit te boom kijken" en "de kop in 't zand steken". Geen firewalls of anti-virus software of als dat er is is het niet onderhouden. Als er een server "omvalt", blijken er van de data er op geen backups te zijn en begint men gewoon helemaal opnieuw terwijl er goedkope en simpele oplossingen voorhanden zijn. Onbekend maakt onbemind. De concurrentie gaat met de eer strijken omdat die zijn zaakjes wel goed voor elkaar heeft.

Innovator op Dinsdag 7 Juni 2005 16:44

image

Beste Arno, een voorbeeld uit de lange lijst van mislukte ICT projecten van Syntens is Innovatienet.nl versie 1. Heeft miljoenen gekost en is nooit de testfase uitgekomen. En zo zijn er nog veel meer!

Niet zo best voor een innovatie adviesorgaan...

Ik wil je wel direct e-mailen maar je adres staat er niet bij.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Flexibele IT noodzaak voor banken

    Banken worden belemmerd in hun agility door de beperkte flexibiliteit van hun IT-systemen. Onderzoeksrapport waarin de drastische vernieuwing wordt beschreven.

    Downloaden
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
  • Beheer de gebruiker, niet de deviceGratis whitepaper over device-onafhankelijke netwerkomgevingen en meer...
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: NPD: Beveiliging kost geld (video)

NPD: Beveiliging kost geld (video)