Wat een ongelooflijke onzin. Ik ben zelf ontwikkelaar en de kosten bij landelijke invoering zijn per aansluiting erg beperkt. Probleem is dat er waarschijnlijk alleen door hele grote ict-bedrijven naar gekeken wordt en die moeten hier grote bakken met geld aan kunnen verdienen.
Laten we wel wezen in de meest simpele opzet hebben we over een database met een interface om in te loggen en data te kunnen lezen en schrijven. Hier zijn verschillende mogelijk manieren voor, ieder met hun specifieke mogelijkheden en problemen. Ik denk dat onderzoek hiernaar dus wel degelijk nut kan hebben. Het lijkt mij onzin dat de kosten voor individuele zorgverleners best draagbaar gehouden kunnen worden.
'Subsidie digitaal patiëntendossier nutteloos'
Gepubliceerd: Dinsdag 28 juni 2005
De subsidie voor Noord-Holland en Zwolle voor de ontwikkeling van een regionaal digitaal patiëntendossier is weggegooid geld, zo stellen onderzoekers.
Toon volledig artikel
