Beveiliging nieuwe firmware PSP gekraakt

psp

Gepubliceerd: Donderdag 29 september 2005

In recordtijd is de PSP gekraakt. Ook de beveiliging van de nieuwste firmware-update vertoont scheuren. De verwachting is dat ook deze firmware in een mum van tijd wordt gekraakt.

Toon volledig artikel

cpfuture op Donderdag 29 September 2005 12:37

image

Het is inmiddels al mogelijk om zeer kleine applicaties te draaien op de PSP. De hackers verwachten binnenkort de deuren helemaal in te trappen.

Sterker nog. Dit *is* al gebeurd. Het is nu mogelijk om de 2.0 firmware te downgraden naar 1.5 firmware, waar nog meer lekken in zitten en waarmee homebrew en commerciële games vanaf memory stick gespeeld kunnen worden (en dus gekopieerd kunnen worden).

Joris op Donderdag 29 September 2005 14:20

image

@cpfuture: Dan is het dus niet mogelijk om homebrew software op firmware 2.0 te spelen, slimbo ;)

hoolie_v op Donderdag 29 September 2005 16:50

image

@Joris.

De bedoeling van de nieuwe firmware is juist dat men géén homebrew software kan laten draaien op de PSP. Als je met versie 2.0 kunt downgraden naar 1.5 zoals cpfuture al aangaf, dan heeft de nieuwe beveiliging om eigen software te draaien dus geen zin. Dus best wel slim wat 'slimbo' aangaf :)

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws