Sony probeert zijn oude positie als marktleider op het gebied van mobiele muziekdragers te heroveren.
Heroveren? Beroveren zullen ze wel bedoelen. De uitvinder van de Walkman Andreas Pavel kreeg ruim 20 jaar lang niets dan ellende toen hij met zijn idee naar Sony stapte. Pas na de dood van Sony oprichter Akio Morita ontving hij een kleine erkenning op zijn oude dag. Met de erkenning van Sony doet een interessante vraag de kop op.
Een interessant detail is dat de oorspronkelijke Walkman een microfoontje bezat om ervoor te zorgen dat de gebruiker geluiden uit de buitenwereld zou blijven horen. Over deze eerste exemplaren betaalde sony de uitvinder 150.000 Mark, daarna lieten zij het microfoontje weg en beschouwden zij de Walkman als hun eigen uitvinding.
Sony neemt Connect onder de loep
Gepubliceerd: Dinsdag 31 januari 2006
Na vele klachten van bezitters van de nieuwe Sony Walkmans over de meegeleverde software, neemt Sony het programma Connect nu onder de loep.
Toon volledig artikel
