Website biedt uitsluitend christelijke ringtones

Gepubliceerd: Woensdag 3 mei 2006

De Nederlandstalige website Gospelringtone.net biedt sinds deze week zo'n duizend gospelmelodieën aan.

Toon volledig artikel

7Penselen op Woensdag 3 Mei 2006 12:41

image

De prijzen zijn in ieder geval NIET Christelijk. Blij dat ik een Nokia 1100 heb, zonder al die tierlatijnen die alleen maar veel geld kosten.

Lambiek op Woensdag 3 Mei 2006 13:30

image

Hier moet ik dus om huilen ...' dagelijks even stil te laten staan bij hun relatie met Jezus Christus'

eng eng eng is het .

musicfreak op Woensdag 3 Mei 2006 13:55

image

Een leuk initiatief, heb gelijk een rigtone voor mijn Siemens C55 (jaja, een oudje) besteld en dat ging probleemloos!

Alfatrion op Woensdag 3 Mei 2006 14:59

image

Ik zal er zelf niet zo gauw gebruik van maken, maar dat is voor mij geen reden om dit initatief af te kraken. Het diversiteit wordt in het aanbod wordt met dit iniatief vergroot. Meer keuze vrijheid dus.

Anonymous Coward op Woensdag 3 Mei 2006 15:10

image

cynisch: Stiekem is dit bedrijf ook onderdeel van de enorme kluwen bv's die in ringtoneland de dienst uitmaken, alleen met een andere kleur verf.

De echte digitale christen is natuurlijk allang bezig zijn eigen mp3 ringtones op hun mobiel te zetten via zijn usb aansluiting.

slayer op Woensdag 3 Mei 2006 15:49

image

Ik zoek nog een ringtone van de nederlandse deathmetal band God Dethroned. Denk niet dat ik hem op die site kan vinden.........

Sjonnie48 op Woensdag 3 Mei 2006 15:57

image

Hier heb ik dus jaren op gewacht!
Daar ruischt langs den wolken...of
Aan een ruwhouten kruisch...
Puur jeugdsentiment hoor! :)

Sjonnie

musicfreak op Donderdag 4 Mei 2006 06:17

image

Hier heb ik dus jaren op gewacht! Daar ruischt langs den wolken...of Aan een ruwhouten kruisch... Puur jeugdsentiment hoor! :) Sjonnie

Ehm... het is geen site met Psalmen hoor!

musicfreak op Donderdag 4 Mei 2006 06:23

image

Hier moet ik dus om huilen ...' dagelijks even stil te laten staan bij hun relatie met Jezus Christus' eng eng eng is het .

Eng? Wat is er nou eng aan het stilstaan bij de Schepper, als je daarin gelooft?

Marcellius op Donderdag 4 Mei 2006 10:42

image

Eng? Wat is er nou eng aan het stilstaan bij de Schepper, als je daarin gelooft?
Als je er niet in gelooft, kan ik me voorstellen dat je het eng zou kunnen vinden ...

sjaco op Donderdag 4 Mei 2006 19:05

image

Jammer dat sommigen deze ringtones site meteen afkraken of de grond in boren of belachelijk maken.
Het is jammer dat er op mijn mobiel nog geen ringtone kan,anders had ik er inderdaad een goede gospel opgezet.
De wereld moet horen dat Jezus leeft!

God zegen deze website
Sjaco
http://www.bloggen.be/familieaalbersberg

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws