Belangrijke lobbygroepen tegen EU-brede patentwetgeving

eu

Gepubliceerd: Maandag 26 juni 2006

De EU-brede patentwetgeving lijkt ver weg, nu drie invloedrijke lobbygroepen uit de industrie de Europese Commissie adviseren het initiatief voorlopig te laten rusten.

Toon volledig artikel

Thijxx op Maandag 26 Juni 2006 17:11

image

Kan iemand me vertellen wat dit stukje op webwereld doet? Of is het EUwereld en is mijn browser stuk...
Het stukje heeft een enkel raakvlak met de rode draad van deze website; het doet ons denken aan een ander stukje, over software patenten.

carolined op Maandag 26 Juni 2006 23:17

image

Met software patenten... geen gratis Webwereld nieuws, want er rusten minimaal alleen al 20 patenten op deze wereld.
Dus het lijkt me uiterst relevant deze berichtgeving.

Dank jullie wel, Webwereld.

BlaX op Dinsdag 27 Juni 2006 00:34

image

sofwtare patenten, 'nuff said.

dtech op Dinsdag 27 Juni 2006 09:00

image


Ondertussen worden bij het Europees Patent Bureau volop software patenten aangevraagd en ook toegekend.


voorbeelden?

arjenkamphuis op Dinsdag 27 Juni 2006 09:32

image

Wie zijn die '3 innovatieve bedrijven'? En volgens welke maatstaf zijn ze zo innovatief?

X10 op Dinsdag 27 Juni 2006 09:50

image

Ik zou het wel handig vinden als octrooiaanvragen alleen nog maar in het Engels hoeven te worden geschreven. Nu kost het duizenden euro's per taal, en dat loopt verschrikkelijk op. Ik kijk nu tegen een vertaal-factuur aan van 30.000 euro voor een beperkt aantal landen. Veel geld voor onvolledige bescherming. Een Amerikaans octrooi is dan aantrekkelijker, daarvoor hoef ik niet extra te laten vertalen en het geldt in een groot geografisch gebied.
Ik begrijp niet waarom regeringen zo primitief chauvinistisch moeten zijn.

vvk op Dinsdag 27 Juni 2006 15:50

image



Ondertussen worden bij het Europees Patent Bureau volop software patenten aangevraagd en ook toegekend.


voorbeelden?


Kijk hier maar eens:
EU Software patenten

Om van te janken :-(


Anonymous Coward op Dinsdag 27 Juni 2006 18:52

image

Kunnen mensen svp ophouden met klagen over wat er niet en wel op webwereld hoort te staan?
Ik denk dat de redactie genoeg expertise heeft om dit zelf te kunnen beoordelen.
Dan is er ook nog de mogelijkheid een PM naar de redactie te sturen, maar val anderen niet lastig met uw mening op dit gebied, dat hoort hier namelijk nog minder thuis en gaat al helemaal niet over het onderwerp (net als mijn tekst hier trouwens). :D

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws