Gigabit-usb

rita

Gepubliceerd: Dinsdag 25 juli 2006

Belkin denkt een behoefte te vervullen met een handige connector die van een usb-poort een lan-poort maakt.

Toon volledig artikel

nick op Dinsdag 25 Juli 2006 13:13

image

Van hun website:
Note: *The stated transmission rate-1000Mbps-is the physical data rate. The actual USB 2.0 throughput will be lower than the physical data rate and is dependent upon the PC's USB capacity and other data traffic on the USB bus.

ouwedibbes op Dinsdag 25 Juli 2006 15:41

image

Afgezien van de 1000Mbps claim, is dit product niks nieuws onder de zon. Ik had jaren geleden al een USB naar LAN connector toen ik een extra netwerkaansluiting op mijn laptopje nodig had. Die haalde overigens zonder problemen 100Mbps en dat was meer dan voldoende voor breedband internet.

tERRiON op Woensdag 26 Juli 2006 12:20

image

@ouwedibbes: Ik denk dat het 'nieuwe' in de 1Gbit zit, en niet zo zeer in de LAN connector als zodanig. :)

Daarnaast mag ik hopen dat het ook echt een USB 2.0 Hi-speed/480Mbit is want tegenwoordig is het nogal in de mode om alles waar maar een USB-aansluiting aan zit maar meteen te bombarderen tot USB 2.0 terwijl het eigenlijk een 1.0 of 1.1 aansluiting met bijbehorende snelheden is.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws