Hacker breekt in op server virtueel spel Second Life

Gepubliceerd: Maandag 11 september 2006

Een hacker heeft eind vorige week toegang gehad tot de gebruikersdatabase van het online spel Second Life.

Toon volledig artikel

Xarenion op Maandag 11 September 2006 13:11

image

Second Life is een sexwereld voor de mensen die in het echt een tekort hebben. Dat is Second Life, niet meer en niet minder.

Dat er enkele mensen zijn die weg blijven bij de sex en veel geld verdienen aan de sexverslaafden maakt daar niet op uit. 90% of meer van de mensen die er rondlopen komt voor de virtuele sex. Sick...

Reply op Maandag 11 September 2006 13:35

image

Op 3 september zijn da aanvallen begonnen.Dit moet toch zichtbaar zijn? of heeft iemand liggen te slapen?

Workaholic op Maandag 11 September 2006 14:28

image

Second Life is een sexwereld voor de mensen die in het echt een tekort hebben. Dat is Second Life, niet meer en niet minder.


Hmmm, volgens mij ben je er zelf ook geweest. En, was het lekker? Ik vind een eigen mening prima, maar indit geval niet interessant.

Xarenion op Maandag 11 September 2006 14:54

image

@hectometerpaaltje: jij hebt dan ook altijd een mening die precies het tegenovergestelde is van alle andere meningen. In dat opzicht lijk je verdacht veel op mijn zusje maar die geeft tenminste toe dat ze het expres doet.

Hij vindt echte sex risicovol, onhygiënisch, gecompliceerd, ingrijpend, omslachtig.

Risicovol? Dan moet je het bij 1 partner houden als als die dat ook doet dan zit je dus save. Kwestie van levensovertuiging.

Onhygiënisch? Kom op zeg! Het is je partner. Als je daar al vies van bent...

Gecompliceerd? Je mag het bij het missionarisstandje houden als je dingen gecompliceerd vindt. Lijkt me niet zo moeilijk.

Ingrijpend? That's the point! Als het je niets doet dan is de lol er snel van af natuurlijk.

Omslachtig: zie gecompliceerd

Ik vind het vreemd dat mensen iemand die zonder schade aan een ander toe te brengen, geniet, "sick" noemen.

Ik vind het raar dat ze mensen met een erg laag IQ en die veel lol beleven aan kleine dingetjes dat ze die mongool noemen.

Als je je voldoening moet halen uit virtuele sex dan denk ik toch dat je wat mist in het leven. Als je dat wat je mist niet emotioneel mist dan zit er denk ik iets niet helemaal goed. Sex is niet puur flipflap maar omvat ook een emotionele band, als die band virtueel is dan zie ik dat als een ziek iets.

Mensen die virtuele sex zien als beter dan gewone sex hebben hebben vaak een zwaar minderwaardigheidscomplex en ze zijn bang dat hun lichaam de parter afschrikt. In een virtuele wereld kopen ze een penis van 23cm, een wasbordje en een scherpe kaaklijn. Deze mensen zouden er beter aan doen om hulp in te schakelen voor hun lage zelfbeeld, aangezien dat ook andere dingen beinvloed (sociale contacten, werkcontacten etc)

Ik weet dat dit zwaar offtopic is maar ik hoop dat de Webwereld redactie dit door wil laten anders heb ik 10 minuten echt helemaal aan hectormeterpaaltje verspilt.

J. Ketting op Maandag 11 September 2006 15:40

image

Het gaat hier om een spel dat gekraakt is. En de meesten hier hebben het over seks.
Heb ik wat gemist?

Xarenion op Maandag 11 September 2006 15:47

image

@ Workaholic: Volgens mij heeft Webwereld zelf een special hierover gehad (of een andere site: partner Bright?) waarin ze aangaven dat het een pure sexwereld was. Dat het nu opeens wordt omschreven als een 'handelsspel' vind ik dan ook raar.

En nee, ik ben er dus nooit geweest. Heb er een documentaire over gezien en dus de special en dat vind ik meer dan genoeg. Ik hoef Sl niet.

Entiteit op Maandag 11 September 2006 16:17

image

Dat het nu opeens wordt omschreven als een 'handelsspel' vind ik dan ook raar.
Er zal wel een rosse buurt in het spel zijn.

sentitel op Maandag 11 September 2006 16:25

image

SL is misschien mooi om te zien, maar kost ook erg veel wil je er op een 'leuke' manier gebruik van maken. Ik blijf bij Active Worlds Europe.

zeppelin op Maandag 11 September 2006 17:19

image

Het gaat hier om een spel dat gekraakt is. En de meesten hier hebben het over seks.
Heb ik wat gemist?


Ja, dat sommige mensen er blijkbaar problemen mee hebben als anderen op een voor derden onschadelijke manier invulling aan hun behoeften c.q. vrije tijd geven. Sick.

Rogier op Dinsdag 12 September 2006 09:48

image

nou ik heb al menig uurtje doorgemaakt op SL. Maar virtuele sex nog niet tegengekomen op de normale gebieden. (er zijn wel sex plekken uiteraard, maar er zijn nog meer normale plekken, als pubs, disco's en casino's en steden..) dus het valt wel mee hoor met dat virt. sex.

Digma op Dinsdag 12 September 2006 13:58

image

Heb Second Life welgeteld 1.5 uur gespeeld, wat een farce. Ik snap niet dat een dergelijke product zo een grote aanhang kan hebben. Wellicht wel door wat al eerder werd aangegeven de levendige virtuele sex industries in-game.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws