Het lijkt dus inderdaad dat populariteit van een browser hackers/lekzoekers aantrekt. Ik zou graag eens zien dat een onderzoek eens uitgebreid wordt naar de browser en zijn onderliggende OS, een lek in een browser lijkt mij alleen niet ernstig te kunnen zijn als het onderliggende OS veiliger is. Het is in principe alleen een bladeraar waar de extra functies naar het OS het kwaad doen geschieden.
Daar zou het verschil tussen IE FF en safari kunnen liggen. Opera of FF op Win of Linux zal al een verschil in de gradatie van lekken kunnen zijn. Daar hoor of zie je eigenlijk niets over.
Aantal lekken in Mozilla-browsers snel gestegen
Gepubliceerd: Maandag 25 september 2006
In de open-sourcebrowsers van Mozilla zijn in het eerste halfjaar van 2006 meer beveiligingslekken gevonden dan in Internet Explorer.
Toon volledig artikel
