Zoekmachine Ilocal verkoopt advertenties met leadgarantie

Gepubliceerd: Woensdag 21 februari 2007

Zoekmachine Ilocal gaat betaalde advertenties verkopen met leadgaranties. Het bedrijf denkt per categorie en regio een minimum aantal lead-clicks te kunnen garanderen.

Toon volledig artikel

h4f op Woensdag 21 Februari 2007 12:05

image

Het is vreemd dat maar weinig bedrijven diensten leveren waarop ze op het resultaat worden afgerekend.

Immers bij dit soort diensten als ook optimalisatie diensten en andere marketing diensten is het vrij eenvoudig om betaling naar resultaat te verkrijgen.

Bedrijven die resultaat gericht zijn en bijvoorbeeld marge krijgen voor hun dienstverlening, zullen de toekomst hebben.

emiel.kamzol op Woensdag 21 Februari 2007 13:10

image

Binnen de optimalisatie sector is het zeer zeker niet onbekend. Alleen wordt deze manier vaker toegepast op de grotere campagnes niet de kleinere. Ik ben benieuwd of het concept van Ilocal gaat werken. Heb een advertentie lopen, dus ben benieuwd hoeveel leads ik toegewezen ga krijgen.

PieterB op Woensdag 21 Februari 2007 13:42

image

Ten eerste heb ik nog nooit van de zoekmacihine gehoord. Zo zullen er meerderen zijn.
Ten tweede is een uitleg wat lead is misschien wel handig want ook dat zegt me niets.
Ten derde is iedere advertentie op welke dit dan ook er één te veel en ben ik erg blij met de Adblokker van mijn internetbrowser. Dat maakt een site tenminste leesbaar...

PietjePuk op Woensdag 21 Februari 2007 17:25

image

Hoezo is de markt voor pijpleidingen kleiner dan die voor restaurants in Amsterdam??? Lijkt me dat mensen het internet juist meer gebruiken voor dingen buiten hun woonplaats. Precies het omgekeerde dus! pijpleidingen hoeven niet in je eigen woonplaats te zitten. Restaurants in je eigen woonplaats zoek je niet via internet, die ken je al of hoor je via-via.

Waar kan ik me inschrijven voor click-hulp?

TheReactor op Woensdag 21 Februari 2007 18:05

image

Waarom zou je met iLocal willen zoeken? Wat is de waarde van 'kijk deze partijen hebben betaald om bovenaan te staan' zoekresultaten?

Ik weet dat Gouden Gids c.c. dat ook doen, die gebruik ik ook praktisch niet meer om die reden. Dan zoek je een loodgieter Maastricht en je krijgt een loodgieter in Groningen als eerste resultaat, omdat die meer betaalt. Niet leuk voor de consument en dus op termijn ook zinloos voor uitgever en adverteerder.

PROSEO op Woensdag 21 Februari 2007 18:30

image

Klinkt interessant wat ilocal hier aanbiedt. Leuke ontwikkeling. Wat ik me afvraag is of je nou gegarandeerd leads krijgt of clicks? Als je gegarandeerd clicks krijgt, is het natuurlijk niet echt iets nieuws. Wat is de definitie van een lead-click? Bij PROSEO garanderen we overigens ook leads maar dan via zoekmachine marketing.

leon2u op Woensdag 21 Februari 2007 23:12

image

Een lead is iemand die geinteresseerd is en zegt dus nog niets!

Lead is dus ordinaire bezoeker die op een link klikt. Als je dan echt lef hebt als bedrijf ga dan niet van die verkapte zooi zitten verkondigen wat zoals zo veel telecom bedrijven doen maar geef keihard de garantie af dat je prospects inbrengt. Prospect is iemand die daadwerkelijk bereid is om zijn geld aan dat product van jou uit te geven.

Kortom gewoon gelul, enige dat ze hier zeggen is uw kosten zijn INVESTERING/AANTAL KLIKKEN

sbeens op Woensdag 21 Februari 2007 23:48

image

Ilocal is een bedrijf welke aan de weg aan het timmeren is. Dat is goed. Ze willen voorop lopen met bepaalde technieken op het Local Search vlak. Echter ben ik de mening toegedaan dat de mensen bij marketing een lesje kunnen gebruiken in branding en positionering. Je bekijkt de kansen en de risico's zorgt voor informatiepakketten en je zorgt natuurlijk dat de naam Ilocal bekend is bij de doelgroep namelijk de ondernemers die gevonden willen worden en helaas gaat het daar nog wel mis. Het is een mooie dienst waarbij ondernemers de kans hebben zich in de kaart te spelen door middel van een advertentie maar een garantie op leads is erg gevaarlijk. Dat is niet alleen mijn persoonlijke mening maar ook mijn mening als professional in marketing en ict. We kennen alleemaal de clickfraude van google etc. Ze hadden er beter aan gedaan het eerst aan een aantal klanten aan te bieden en het test te laten draaien een aantal maanden het daarna evalueren en daarna op de markt zetten. Daarnaast willen ze meteen door naar Europa maar is Ilocal klaar voor Europa? Ik denk het niet.
Er mogen hier en daar nog wel wat schoonheidsfouten uit.

dbs op Woensdag 28 Februari 2007 01:27

image

Ilocal is gewoon een van de zoveelste bedrijven die probeert geld te verdienen op de ouderwetse manier.
We kregen als bedrijf de aanbieding om 1 jaar lang vermeld te worden voor 475 euro ex btw.
Voor dit bedrag kregen we maare liefst de garantie dat we minimaal 170 kliks zouden krijgen op jaar basis.
Poh poh dit is wel een hele grote garatie we konden dit aanbod bijna niet weerstaan.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws