De NOS kondigde ook trots met veel bombarie aan dat ze het embedden van de tourstream mogelijk gingen maken. Ik dacht dat ze eindelijk het licht hadden gezien, maar in realiteit ging het om een stream ter groote van een postzegel die je op je zit kwijt kan. Als je het wil vergroten moet je erop klikken en ga je naar de NOS site. Een dooddoener dus.
Gelukkig kan je via PCzapper.tv de stream op normale grootte zonder problemen embedden (klik op het puzzelstukje). Trouwens, daar kan je ook alles van Uitzending Gemist en RTL gemist gewoon embedden - iets wat de omroepen zelf nog niet hebben mogelijk gemaakt!
Tour-stream trekt dagelijks 6000 nieuwe bezoekers
Gepubliceerd: Donderdag 12 juli 2007
De live videostream die de NOS online uitzendt van de dagelijkse Tour de France-etappe, wordt dagelijks door 50.000 mensen bekeken. Elke dag komen er 6.000 bij.
Toon volledig artikel
