Yahoo Mail ontstijgt bètafase

yahoo

Gepubliceerd: Maandag 27 augustus 2007

De webmaildienst van Yahoo wordt maandag na bijna twee jaar uit de bètafase gehaald.

Toon volledig artikel

Anonymous Coward op Maandag 27 Augustus 2007 15:22

image

2 vreemde dingen:

1. Ik kan me herinneren dat er op de yahoo mail pagina destijds groots werd aangekondigd 'We're out of beta', waarna doodleuk de client als Bétà beplakt bleef worden.

2. "Binnenkort wordt ook ondersteuning voor Windows Live Messenger toegevoegd". Had de cliënt dan nog even in Bétà gehouden om deze ondersteuning ook voldoende te testen.

Piet Klaassen op Maandag 27 Augustus 2007 15:55

image

Het eerste kan ik nie herinneren dat het er ooit gestaan heeft maar check mijn meil der ook nie vaak dus zal me wel niet opgevallen zijn.

Punt 2 is natuurlijk niet nodig, als je een produkt in Beta gaat houden voor functies die je er in de toekomst bij wil voegen, blijft een produkt waarschijnlijk eeuwig in Beta.

Het afsluiten van een Beta periode, is voor als je huidige versie correct werkt. Daarna ga je werken aan de volgende of de functies uitbreiden waar miss weer een nieuwe Beta versie uit voortvloeid. Maar een produkt altijd in Beta houden geeft niet veel vertrouwen richting je gebruikers.

Anonymous Coward op Maandag 27 Augustus 2007 16:17

image

Ik heb nog weinig Gmailgebruikers horen klagen.

Kickass op Maandag 27 Augustus 2007 17:49

image

er zijn users die Gmail niet willen gebruiken, simpelweg omdat ze de license agreement hebben gelezen, en dus bij voorbaat al weten dat er absoluut geen privacy is.(je mailinhoud wordt gescant). Net zoals een hoop andere online storage functies, lekker slim als je daar bv auteursrechtelijk beschermd materiaal dropt.

Anonymous Coward op Dinsdag 28 Augustus 2007 09:46

image

Ik zie de betrekking van jouw reactie op de mijne niet - als je het bij voorbaat niet wilt gebruiken, ben je geen gmail-gebruiker.

Ik gebruik het zelf niet voor zaken waarin ik mijn privacy gewaarborgd wil hebben - daarvoor heb ik andere adressen.

Agilhard op Maandag 27 Augustus 2007 19:16

image

Ik gebruik Yahoo-mail al weer een tijdje. Ondanks dat het nog in het engels is en ondanks de reclame bevalt het me eigenlijk prima! Vooral het synchroniseren van het adresboek met mijn telefoon (Orange SPV M700) is een mooie functie.
Gmail is nog mijn hoofdadres maar later stap ik vast helemaal over. Wat betreft privacy: heb geen illusies dat ook maar enige mail echt geheim blijft. Dan zal men toch de e voor de e-mail moeten schrappen en met enveloppen en postzegels moeten werken.

Devman op Maandag 27 Augustus 2007 20:09

image

Wanneer ik online ga yahoo! mail word ik meteen bestookt met spam berichtjes verstuurde via de chat applicatie.

Anonymous Coward op Dinsdag 28 Augustus 2007 09:47

image

Misschien moet je wat minder 'Dames' uit de yahoo! groups toevoegen aan je Yim-lijst ;)

Anonymous Coward op Dinsdag 28 Augustus 2007 23:41

image

Als ik straks niet meer voor de oude vertrouwde Yahoo kan kiezen dan ben ik weg. Ik gebruik niet voor niks geen Outlook! En wil dan geen 'outlookachtige beta webmaildienst'.

Agilhard op Woensdag 29 Augustus 2007 00:34

image

Even een zijpad: vanwege het adresboek die ik natuurlijk moet synchroniseren met mijn pocket-pc had ik Outlook geïnstalleerd. Maar met Yahoo2Go kan ik nu zonder Outlook de adressen van Yahoo synchroniseren met het adresboek op de pocket-pc. Ben ik dat logge Outlook eindelijk kwijt...

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws