De uitspraak van vandaag gaat niet over onze strijd tegen nepproducten, maar is een poging van LVMH om anticompetitieve handelspraktijken te beschermen ten koste van consumentenkeus en de broodwinning van brave verkopers die eBay elke dag steunt. We zullen dit vonnis aanvechten vanuit hun belang", aldus de veilingreus
Als 90% van de handel die bij deze geblokkeerd wordt illegale nephandel betreft dan lijkt me niet dat je bezig bent brave verkopers te steunen maar eerder dat je een grote beunhazerij en helingsite bent. Zoals trouwens enorm veel nep en gestolen handel via dergelijke sites plaatsvind.
Who's next, marktplaats anyone ?
EBay moet 40 miljoen betalen voor aanbod nepparfums
Gepubliceerd: Maandag 30 juni 2008
Veilingsite eBay moet van de Franse rechter 40 miljoen euro boete aan modehuis Louis Vuitton betalen, omdat het niet genoeg gedaan heeft om neptassen en parfum van de site te weren.
Toon volledig artikel
