Garmin-smartphone ziet eindelijk het licht

Nuvifone

Gepubliceerd: Dinsdag 16 juni 2009

Navigatieontwikkelaar Garmin gaat binnen een maand de nuvifone verkopen in Azië. De uitrol van de smartphone is al vele malen uitgesteld.

Toon volledig artikel

BillSpaarbank op Dinsdag 16 Juni 2009 15:54

image

Een navigatiesysteem met telefoonfunctie klinkt niet echt als een smartphone. Ben toch benieuwd naar de specs en prijzen.

Kickass op Dinsdag 16 Juni 2009 19:37

image

Het is dus een telefoon met naast het telefoon provider netwerkmodule ook gps module ingebouwd.(ik heb zojuist een Garmin Etrex Vista HCx aangeschaft, Galileo navigatie hardware gaat tig lang duren.)
Kaarten hoef je niet te kopen overigens (als je beetje handig bent zie bv openmap of gebruik zoekmachine) ;-)

Samuel Michon op Donderdag 18 Juni 2009 00:22

image

Dus closed-source en geen third-party apps. Heeft daarnaast een erg basic mediaspeler. En, wat nog het meest opviel in de video: toen de tester de navigatie-functie probeerde, werkte het niet.

Ik zou zeggen: too little, too late. Tegen de tijd dat het toestel eindelijk in Amerika en Europa verkrijgbaar is, wordt de TomTom handsfree set voor iPhone al verkocht. (link)

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws