HTC introduceert nieuwe Sense-interface (video)

HTC Hero

Gepubliceerd: Donderdag 25 juni 2009

HTC introduceert samen met de nieuwe Android-telefoon, de HTC Hero, een nieuwe gebruikersinterface. De telefoonbezitter kan veel meer zelf instellen.

Toon volledig artikel

Tuvok op Donderdag 25 Juni 2009 11:07

image

Het toestel ziet er mooi uit, tja wat moet je er verder van zeggen. Bekend kalender icoon trouwens…waar ken ik dat toch van… ;-)

vinylat45 op Donderdag 25 Juni 2009 12:50

image

Weer een filmpje zonder een demo van de interface!

Blijkbaar is de werking van de interface niet het sterkste punt van de mobiel.

anonymous_119443 op Donderdag 25 Juni 2009 14:03

image

Hier is een beter filmpje over hoe de interface er uitziet: Klik. Of anders hier: Klik

vinylat45 op Donderdag 25 Juni 2009 14:31

image

Niet slecht zeg!

Alleen in het tweede filmpje zie je dat de interface vaak niet reageert op een swipe en de gebruiker dit tot wel 4 keer moet herhalen om het werkend te krijgen.

anonymous_119443 op Donderdag 25 Juni 2009 14:51

image

@vinylat45 14:31

Als je ook wat andere filmpjes bekijkt (bv. Klik), dan zie je dat de software verder goed reageert op scherm-aanraking. Ik denk dat wat jij waarnam in dat vorige filmpje meer komt omdat die gast het met 1 hand vasthoudt en probeert te bedienen met zijn duim. En hij lijkt een beetje nerveus / ongeduldig.

Ik heb zelf een HTC magic en kan je verzekeren dat ik niet om de haverklap meerdere keren hoef te "swipen" om naar een ander scherm te komen en dat de software gewoon reageert zoals het hoort.

Jozik op Donderdag 25 Juni 2009 17:21

image

en bepaalt de gebruiker zelf welke applicaties permanent op zijn bureaublad staan
Dat kan ik met de G1 ook.

ardje op Donderdag 25 Juni 2009 23:29

image

Mischien omdat het gewoon android is?
Nieuwe toestellen zien er mischien mooi uit, maar de software blijft android. Dus straks draait mijn G1 ook rosie :-).
De enige +die die hero heeft vergeleken bij een G1 is een dikke 96MB ram extra voor het OS, de trackball is daarnaast ook vele malen beter dan die op een G1.

tERRiON op Vrijdag 26 Juni 2009 10:16

image

Toevallig kwam ik gister een draadje op XDA-Developers.com tegen dat het al gelukt is om Rosie op de G1 te frommelen. Ik kan het draadje zo 1 2 3 even niet terugvinden, maar als je er even wat meer moeite voor doet vind je em zelf ook ongetwijfeld weer terug... :)

Wat de Hero overigens ook heeft (en zich daarmee onderscheidt van de Magic/Sapphire) is een 3,5mm jackplug en multi-touch. Voor de rest zijn het volgens mij zo ongeveer dezelfde toestellen (de hardware-specs zijn in elk geval wel hetzelfde)

Wat ik jammer vind is dat de Magic geen 3,5mm jackplug heeft. Het design van de Magic spreekt me meer aan dan die van de Hero maar die jackplug blijft een gemis... :(

Waar ik overigens nog steeds erg benieuwd naar ben is of er ook informatie naar Google gestuurd wordt wanneer je geen Google-applicaties gebruikt.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws