Google stapt in de huizenmarkt

huizen

Gepubliceerd: Dinsdag 7 juli 2009

Verfijnd zoeken naar huur- en koophuizen kan nu ook in Google Maps. De dienst is momenteel alleen nog in Australië en de VS beschikbaar.

Toon volledig artikel

Revit Tekenaar op Dinsdag 7 Juli 2009 11:29

image

Dit ziet er goed uit. Ik ben ook op zoek naar een nieuwe woning en ik wissel nu erg vaak tussen funda en google maps om de juiste informatie te krijgen. Op deze manier wordt het netjes geïntegreerd. Hopelijk volgt Nederland snel, al zal Google wel erg voorzichtig zijn met het oog op alle rechtzaken tussen NVM/BIEH en Jaap.nl/zah.nl/enz.

Kareltje2 op Dinsdag 7 Juli 2009 12:57

image

Zou google nu ook te maken krijgen met de NVM en die malle makelaars (baas in eigen zaak (ofzo)) die hun gegevens niet willen aanbieden?
Als ik op zoek ben naar een huis wil ik graag een volledig aanbod en andersom als ik een huis te koop heb, wil ik graag een zo groot mogelijk publiek.
Als consument zie ik vele voordelen...ook voor de NVM...

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws