IBM optimaliseert software voor 64-bit AMD

Gepubliceerd: Woensdag 31 juli 2002

International Business Machines heeft zijn DB2 databasesoftware geoptimaliseerd voor de 64-bit AMD Opterion processor.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Woensdag 31 Juli 2002 20:49

image

<b>Bas Penris</b>:<br />Petabytes geloof ik

old_comment_user op Woensdag 31 Juli 2002 21:57

image

<b>M.M. Etten</b>:<br />Goedendag Remco,

je hebt helemaal gelijk er zit wat rekenfouten in het artikel. Een beetje vreemd voor een IT-website.

old_comment_user op Donderdag 1 Augustus 2002 07:03

image

<b>ron brandenburg</b>:<br />Remco, dat getal is zo gigantisch dat ik de uitspraak daarvan voor je heb opgezocht.
Hopelijk heb ik me niet vergist.

Getal:
18.446.744.073.709.551.616

Onderverdeling:
18 quadriljoen
446 triljard
744 triljoen
73 miljard
709 miljoen
551 duizend
616

Benoeming:
Achttien quadriljoen vierhonderdzesenveertig triljard zevenhonderdvierenveertig triljoen drieenzeventig miljard zevenhonderdnegen miljoen zeshonderdzestien

old_comment_user op Donderdag 1 Augustus 2002 12:26

image

<b>Lukas Pruski - redacteur</b>:<br />2048 megabyte komt omdat het 2^31 is ivm met Parity.

Het 64 Gigabyte maximum is, tot zover ik het kan nagaan, een 'voorlopig' maximum. Het heeft niet zozeer te maken met de adressering van de 64-bit processor als meer met de structuur van geheugenmodules en moederbord.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: ZeroTouch toont 55 inch tv multitouch...

ZeroTouch toont 55 inch tv multitouch-tv (video)