NEC, Hitachi en Casio willen fuseren

fusie

Gepubliceerd: Vrijdag 28 augustus 2009

Drie Japanse electronicafabrikanten praten over het samenvoegen van hun activiteiten op het gebied van mobiele telefoons.

Toon volledig artikel

swhnld op Vrijdag 28 Augustus 2009 16:03

image

Is Hitachi niet ook bekent omdat het indertijd de harddisk divisie van IBM heeft overgenomen?

globetrotter op Vrijdag 28 Augustus 2009 18:36

image

Volgens mij wel.

Ik wist trouwens niet dat Casio ook gsm's maakt.
Ik ben gek op Casio, ik heb al jaren horloges van ze (Pro Trek modellen) en Casio digitale camera's.

Kickass op Zaterdag 29 Augustus 2009 08:24

image

Hitachi is een bedrijf wat zo'n beetje alles maakt. Van klein onderdeeltje tot gigantisch schip, en alleswat daar tussen zit.
Erg sterke actie om te gaan fuseren betreft een onderdeel; Mobiele telefoons. Zo is het bedrijfstechnisch voorzien van gigantisch veel kennis onboard.

Jasper Bakker [red. Ww] op Maandag 31 Augustus 2009 09:58

image

Beetje late reactie van mij, maar: nee, Hitachi staat los van Hitachi Data Systems (HDS).
Laatstgenoemde is storageleverancier (hd's, maar ook serieuze storage arrays) en heeft toen de harddisk-divisie van IBM gekocht.
:)

hemelskonijn op Zaterdag 29 Augustus 2009 08:58

image

NEC is wat mij betreft het meest bekend van hun geweldige workstations en hitachi voor hun zeer betaalbare maar goede audio en video apperatuur.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws