Verkoop The Pirate Bay gestrand

Pirate Bay

Gepubliceerd: Donderdag 1 oktober 2009

Vannacht is de deadline voor de acquisitie van torrentsite The Pirate Bay door Global Gaming Factory (GGF) verstreken, maar het bedrijf is onbereikbaar.

Toon volledig artikel

rrhill op Donderdag 1 Oktober 2009 19:39

image

En hoe zit het met Napster?

"De aankomende nieuwe eigenaar van The Pirate Bay wijst een bod van Napster af. Die legaal geworden p2p-dienst wil de veroordeelde torrentsite wel hebben voor 10 miljoen dollar.

Het Zweedse gamingbedrijf en internetcaféuitbater Global Gaming Factory X (GGF) heeft het overnamebod van Napster afgewezen. GGF bedankt daarmee voor een forse winst op zijn eigen overname van de omstreden Zweedse torrentsite. Het betaalt daarvoor zo'n 5,5 miljoen euro."
bron: http://webwereld.nl/nieuws/62475/napster-bod-op-pirate-bay-afgewezen.html

Nolihc op Donderdag 1 Oktober 2009 23:09

image

the piratebay vaart langzaam niemandsland binnen, geniaal piraten scenario.

HanZie op Donderdag 1 Oktober 2009 23:39

image

Ach GGF is dood man, kan je toch niet maken op zo'n tijdstip niet te reageren.
En als ze als nog reageren zou ik zeggen "toedeledokie, ga maar iets anders zoeken om in het nieuws te komen".
Want laten we eerlijk zijn deze actie van GGF is alleen maar om bekendheid te zaaien.

Thomas Lobker op Donderdag 1 Oktober 2009 23:39

image

Waarom zou je een kapsalon willen kopen om er een schoenwinkel van te maken? Is het overnamebedrag dan puur voor goodwill? Maar goed, dat is een andere discussie. In ieder geval was het knap staaltje marketing wat GGF op de kaart heeft gezet. Ik had er in ieder geval nog nooit van gehoord voorheen, nu kent iedereen ze.

swinferno op Zaterdag 3 Oktober 2009 20:08

image

maar om nou te zeggen dat ze een goede naam hebben opgebouwd...niet echt lijkt me.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws