TakeitNow ontslaat werknemer om porno

Gepubliceerd: Woensdag 7 augustus 2002

De online computerwinkel TakeitNow heeft een werknemer ontslagen omdat die via KaZaA pornovideo's zou hebben gedownload.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Woensdag 7 Augustus 2002 14:21

image

<b>Olivier Jansen</b>:<br />Nou, misschien zit de baas zelf ook wel op pornosites zoals ik al zovele keren heb gezien.
Stel ik mij wel de vraag of de netwerkadministrator hier niet verantwoordelijk voor is, weet je wel wat in en uit het netwerk komt en gaat ?
Het is natuurlijk wel zo dat hiervoor het hoofdstuk policies bestaat ?
Denk eraan, het internet IS en BLIJFT vrij, anders moet je maar een internetkiosk installeren in het netwerk.

old_comment_user op Woensdag 7 Augustus 2002 15:49

image

<b>Bobbie Catford</b>:<br />Kan ik bij TakeitNow de nieuwste DVD-rip van Deap Throat bestellen a.u.b?

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: ZeroTouch toont 55 inch tv multitouch...

ZeroTouch toont 55 inch tv multitouch-tv (video)