'Afkicken van Google is als stoppen met roken'

google

Gepubliceerd: Donderdag 3 december 2009

Microsofts zoekbaas vergelijkt Google-gebruik met het roken van sigaretten: stoppen blijkt in beide gevallen lastig.

Toon volledig artikel

GJvdZ op Donderdag 3 December 2009 10:03

image

Bij Microsoft is immers nog genoeg te doen. "Waarom zou je als programmeur bij Google willen werken? Er zijn daar weinig problemen meer op te lossen."

Dit is wel een hele creatieve manier om te zeggen dat je k** zooi levert....

Scarletta op Donderdag 3 December 2009 10:42

image

Slim trucje van die topman, ondertussen toch maar de associatie google met iets negatiefs gelegd.
Maar de enige verslavende kick die Google geeft is de entdeckersfreud, dat je iets gevonden hebt wat je zocht en dat kost je geen cent. Of het nu Google Web of Google Books is, Google legt een schat aan informatie bloot. Dat is iets positiefs! Stel je eens even voor dat Google er niet was en MS de zoekwereld had beheerst.
Maar kennelijk zit het in de bedrijfscultuur van MS ingebakken dat een goed product duur moet zijn en schadelijke bijwerkingen moet hebben...

vinylat45 op Donderdag 3 December 2009 12:52

image

Slim trucje van die topman, ondertussen toch maar de associatie google met iets negatiefs gelegd.
Het krijgt vooral publiciteit doordat letterzetters als Tonie van Ringelestijn dit domweg overnemen zonder enige smaak te tonen.

martijntje op Donderdag 3 December 2009 10:28

image

Afkicken van MS schijnt ook als stoppen met roken te zijn: 't is even moeilijk, maar daarna voel je je zoooooveel beter.

plep op Donderdag 3 December 2009 10:33

image

Afkicken van Google is het omgekeerde van afkicken van roken:

Stoppen met roken is goed voor je (gezondheid)
Stoppen met Google en Bing gebruiken is slecht voor je (zoekresultaten)

Nappy op Donderdag 3 December 2009 10:38

image

Wat willen ze zeggen dat je menthol moet gaan zoeken???

"Op deze gebieden leidt Google. Wij zijn bezig met een inhaalslag. Ik daag iedereen uit het publiek uit om het te proberen. Als je iets kan vinden op de eerste pagina met resultaten op Google, dan staat dat resultaat ook ergens op de eerste pagina van Bing."

Dus je hebt Bing niet nodig want daar krijg je hetzelfde als bij Google.

Met onze auto kom je ook aan op je werk (maar nog niet zo snel maar daar werken we aan)

ozzybulldog op Donderdag 3 December 2009 10:50

image

Wat een zuur manneke. Zijn zoekmachientje groeit niet hard genoeg dus kotsen we maar weer eens over de concurrentie, nou ja concurrentie kun je het niet eens noemen met de verschillen in gebruikers aantallen, heen kotsen.

Ik doe het niet goed maar het is de schuld van een ander...

Oz

Blieb op Donderdag 3 December 2009 11:16

image zomerhack badge 2

Bing functioneert alleen goed voor gebruikers in de United States

tuXzero op Donderdag 3 December 2009 14:06

image

En als je Microsoft producten gebruikt zoals Windows. Dat is de Microsoft definitie van interoperabiliteit weet ik ondertussen uit ervaring.

Martijn Wargers (mw22) op Donderdag 3 December 2009 11:56

image

Microsoft heeft de besturingsstysteem-markt in handen. En Bing is de standaard zoekmachine op Windows.

.EdP. op Donderdag 3 December 2009 12:19

image zomerhack badge 1

"Het gebruik van Google is als het roken van sigaretten: het is een gewoonte die erg moeilijk is op te geven"

Steek onder de gordel om Google te vergelijken met een slechte gewoonte. Hetzelfde zouden we kunnen zeggen over stoppen met Microsoft producten gebruiken, maar dat doen we niet omdat iedereen een vrije keuze heeft.

Indien Google of Windows of wat dan ook voor mij goed werkt heb ik geen reden om daar van af te stappen. Als er iets beters komt kun je altijd heroverwegen. Het is Bing die beweert nodig te zijn en persoonlijk vind ik het uitstekend als er wat te kiezen valt, maar dan moet je niet gaan zeuren als er maar weinig animo is om over te stappen.

yds753 op Donderdag 3 December 2009 13:29

image

Het massaal gebruik van Google is eigenlijk ook niet echt een "goede" gewoonte te noemen.
Wat meer concurentie op de zoekmarkt zou zeker niet misstaan, zij het nu van Bing, Ask.com of wie dan ook.
Veel mensen beseffen zelfs niet meer dat er alternatieven zijn...

anonymous_118315 op Donderdag 3 December 2009 14:39

image

Hoewel ik ik het met je argumenten wel eens ben, vind ik dit soort argumenten toch uit de mond van Microsoft wat raar klinken.

Ze hebben de os markt (en hadden de browsermarkt) in net zo'n doodsgreep (om maar eens in de 'roken is dodelijk' symboliek te blijven). Daardoor kan je dit soort zure reacties toch maar met moeite serieus nemen.

tuXzero op Donderdag 3 December 2009 14:57

image

Alternatieven moeten dan wel gekozen worden om de juiste redenen, niet omdat er zo weinig concurrenten zijn. De zoekmarkt is erg vrij, als Google niet zo goed was, dan was een andere zoekmachine wel de grootste geweest (of het moet natuurlijk aan de marketing liggen).

harrys op Donderdag 3 December 2009 12:43

image

Bij Microsoft is immers nog genoeg te doen. "Waarom zou je als programmeur bij Google willen werken? Er zijn daar weinig problemen meer op te lossen

Tsja.. Ik maak ook liever nieuwe dingen dan problemen oplossen..........

Caesar Tjalbo op Donderdag 3 December 2009 17:32

image

En liever nieuwe dingen dan andermans producten namaken, zoals Search, Maps en Street view.

Thomas Lobker op Donderdag 3 December 2009 13:17

image

Ik weet zeker dat Bing meer marktaandeel zou hebben als:

- Het geen Bing zou heten
- De website er gelikter uit zou zien
- Het een fatsoenlijk logo zou hebben

En vooral als:

- Het meerwaarde zou bieden ten opzichte van Google

studiohoofddorp op Donderdag 3 December 2009 14:21

image

Ben het helemaal eens met de stelling;

Stoppen met roken is goed voor je (gezondheid)
Stoppen met Google gebruiken is slecht voor je (zoekresultaten)

Studiohoofddorp, creatief in webdesign

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws