Bij de UMTS veiling werd ons een fantastische toekomst voorgespiegeld waarbij overal mobiel internet beschikbaar zou zijn. Nu die toekomst er 10 jaar later eindelijk is - de devices zijn er voor en mobiele data is (in het eigen land) betaalbaar - blijkt het toch niet goed te werken.
Wat voor netwerken hebben de teleco's de laatste 10 jaar gebouwd? Waarin hebben ze geïnvesteerd? Dachten ze soms dat WAP het zelfde was als mobiel internet? Dat we allemaal megabitverbindingen nodig hadden om alleen maar ringtones te downloaden?
Het is goed dat O2 door het stof gaat. Het is slecht dat ze niet hebben voorzien dat de databehoefte door nieuwe devices zou exploderen.
O2 biedt excuses aan voor slechte dekking
Gepubliceerd: Maandag 4 januari 2010
O2-topman Richard Dunne biedt excuses aan voor de slechte dekking in Londen, waar iPhone's een zware aanslag zijn op het netwerk. Zelden ging een operator zo publiekelijk door het stof.
Toon volledig artikel
