Kaspersky legt beslag op Nederlandse franchise

kaspersky

Gepubliceerd: Dinsdag 26 januari 2010

Het Russische Kaspersky eist 6,5 miljoen euro van zijn Nederlandse franchise en laat beslag leggen op bezittingen van de Benelux-organisatie. Toch verwacht het deze week nog tot een vergelijk te komen

Toon volledig artikel

CyberData op Dinsdag 26 Januari 2010 11:02

image

Was een gerommel.... wie spreekt nu de waarheid van die twee?

jgdevries op Dinsdag 26 Januari 2010 16:52

image

En wie is de dupe?
De reseller!
De klant gaat naar een ander product, de reseller heeft zich ingespannen (cursussen, product promotie e.d.) om Kaspersky te promoten. Orders uit december blijven liggen. Klant heeft géén vertrouwen meer in zijn 1e aanspreekpunt.
Want dit zijn toch onwaarschijnlijke verhalen. 'Kom op reseller, je moet wel een betere smoes bedenken om de schuld af te schuiven omdat je vergeten bent mijn licenties te bestellen.'
Live uit de dagelijkse praktijk van een reseller...

RonaldV op Woensdag 27 Januari 2010 09:29

image

Alhoewel ik de initiële 'overval' van Kaspersky Rusland nit netjes vond, heb ik na het lezen van dit artikel wel iets meer begrip voor hun standpunten. Blijkbaar heeft Kaspersky Benelux zich niet helemaal aan de afspraken over het verrekenen van licenties gehouden. Neemt niet weg dat je een jarenlange partner niet op deze manier 'over het hek gooit', zoals de Russen nu doen. Doe de eigenaar van Kaspersky Benelux dan een aanbod om de zaak over te nemen, dat is een stuk netter.

Wat de resellers betreft: ik kocht op de vrijdag voor deze storm uitbrak een Small Business licentie (server+werkstations), die na die maandagochtend niet meer besteld en geleverd konden worden. Na enig nabellen door de reseller heeft Kaspersky Duitsland afgelopen maandag besloten om me te compenseren door me een dubbele hoeveelheid werkstation-licenties te geven (wat mooi uitkomt, want per 1 februari komen er twee werkplekken bij hier). Een heel nette oplossing voor een vertraging van nog geen 3 weken.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws