Wat nou Taskforce supersnel breedband? (column)

glasvezel

Gepubliceerd: Donderdag 18 februari 2010

Je moet toch wat als PvdA-staatssecretaris die klem zit. Dan benoem je een ‘Taskforce’. Een veelbelovend woord, net als haar titel ‘supersnel breedband’. Maar waar gaat het over?

Toon volledig artikel

Caesar Tjalbo op Donderdag 18 Februari 2010 16:23

image

Maar de politiek kan het maar niet laten om zich met de aanbodzijde van markten te bemoeien, en meestal verkeerd. Want op welk moreel/politiek principe baseert Reggefiber zich eigenlijk? We weten op welk moreel/politiek principe het CDA zich baseert maar daar wordt in de praktijk niemand beter van, behalve de CDA-ers zelf dan. Als ik denk aan het CDA-modeldan denk ik aan het niet maken van keuzes, het half maken van keuzes, het maken van de verkeerde keuzes en het niet nemen van verantwoordelijkheid als de stront uiteindelijk de ventilator raakt.

bart.oskam@eurofiber.com op Vrijdag 19 Februari 2010 18:28

image

De spijker op zijn kop! Overheid: Geef ruimte aan het particulier initiatief, stimuleer innovatief beleid dat gebruik maakt van breedband, en dwing in dat kader af dat gemeentes niet kunnen dwarsliggen of vertragen als de straat open moet. Dan kan de markt zijn werk doen, zoals het hoort.
Bart Oskam, Managing Director, Eurofiber

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws