Laag bij de grond deze actie. Bezoekers stimuleren om gebruik te maken van de concurrent zijn showroom/winkel om zelf met de buit aan de haal te gaan.
Het meest slechte van deze actie is dat Wehkamp juist de vooroordelen in de hand werkt dat internetwinkels parasieten zijn die niet zonder fysieke winkels kunnen. Dat dit een vooroordeel is weten webwinkeliers maar het is wel koren op de molen van lobby partijen in Brussel.
Ik ben benieuwd wat de reactie zal zijn van de winkels. 20% korting als je een Wehkamp bestelling retour stuurt om de artikelen vervolgens in de winkel te kopen?
Wehkamp app geeft korting op locatie concurrent
Gepubliceerd: Woensdag 21 april 2010
Wehkamp schiet onder de duiven van zijn rivalen met fysieke winkels met een mobiele applicatie die tijdens een actieperiode 10 procent korting geeft als je in de winkel van een concurrent staat.
Toon volledig artikel
