Fopware richt zich op Windows 7

hand op toetsenbord

Gepubliceerd: Donderdag 26 november 2009

Leveranciers zijn al geruime tijd 'klaar voor Windows 7'. Hetzelfde lijkt nu ook helemaal te gelden voor makers van malware.

Toon volledig artikel

Techworld bezoeker op Donderdag 26 November 2009 19:27

image

Ware het niet dat de laatste twee regels de geloofwaardigheid van het artikel volledig onderuithalen.
Wat heeft de marketshare van Win7 tov OS X nou met dit virus te maken!?

Techworld bezoeker op Vrijdag 27 November 2009 09:02

image

Je moet de software zelf installeren. Deze malware is dus gericht op de stupiditeit van de gebruiker. Iets waar OSX ook last van heeft mbt zogenaamde missing codecs. De gebruiker moet dus verleid worden om dit te doen. Daarnaast zpeeld voor dit soort gasten natuurlijk wel het bereik mee. Ze stoppen er veel tijd en geld in en dat is natuurlijk niet aantrekkelijk als maar weinigen bereikt kunnen worden. Ik neem aan dat je dat beginsel van Marketing wel begrijpt...althans, dat hoop ik. :)

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)