Bedrijven verzwijgen cybercriminaliteit

Gepubliceerd: Zaterdag 25 januari 2003

Uit angst het imago van het bedrijf te schaden, doen veel bedrijven geen aangifte van aanvallen op hun computersystemen.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Zaterdag 25 Januari 2003 17:08

image

<b>Eric</b>:<br />Dat dit soort bedrijven het verzwijgen heeft ook te maken met het feit dat de politie (digitale recherche) gewoonweg geen actie onderneemt. Ik zou wel eens willen weten wanneer justitie (behalve bij kinderporno zaken) voor het laatst echt actie heeft ondernomen. Je kunt beter je snater dicht houden want je staat er als bedrijf helemaal alleen voor in Nederland. Computervredebreuk wordt helaas (nog) niet serieus genomen.

old_comment_user op Zondag 26 Januari 2003 18:47

image

<b>p</b>:<br />En Tangled Web is nog 1 van de slechtste boeken op dit gebied. Uit het genre "hoe maak ik mijn boek zo dik mogelijk met allerlei overzichten die ik van het web haal". Weggegooid geld!

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Verleden nieuws