Oprichter Nullsoft gaat AOL verlaten

Gepubliceerd: Woensdag 4 juni 2003

AOL is binnenkort verlost van zijn dissidente kwelgeest Justin Frankel. De oprichter van Nullsoft (bekend van WinAmp) wil het AOL-nest snel verlaten.

Toon volledig artikel

old_comment_user op Woensdag 4 Juni 2003 21:50

image

<b>Martijn</b>:<br />Wow! Bedankt voor dit ietwat vage artikel met zeer waardevol commentaar en link. Dit is precies wat ik zoek. Met een gescreend groepje vrienden enorm veel data delen. :-) Bedankt!

old_comment_user op Woensdag 4 Juni 2003 23:17

image

<b>Peter</b>:<br />'t Is denk ik de moeite om in de gaten te houden wat die kerel nog meer gaat doen in de toekomst... Op de site van Nullsoft staan al meer handige programmaatjes, en met Waste, het Gnutella-protocol en natuurlijk WinAmp heeft hij zijn kunnen om handige programma's te maken al lang bewezen!

old_comment_user op Donderdag 5 Juni 2003 00:35

image

<b>Pinky</b>:<br />Moge je veel GPL schrijven ...
en blauwe schermen vermijden.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)