IBM wil alleen maar Firefox

ibm firefox

Gepubliceerd: Vrijdag 2 juli 2010

Een flinke meevaller voor Mozilla. IBM maakt Firefox de default browser voor al zijn werknemers. En dat zijn er toch zo’n 400.000.

Toon volledig artikel

Techworld bezoeker op Vrijdag 2 Juli 2010 14:34

image

Hoe beheren ze de instellingen in Firefox organisatie breed, zoals proxy instellingen en execeptions, het disablen van plugins e.d.

Techworld bezoeker op Maandag 5 Juli 2010 07:04

image

Goede vraag.
En wat dacht je van plugin beheer. Het lijkt me ook niet echt wenselijk dat alle werknemers zomaar plugins kunnen installeren ivm met manageability e.d.

Ik vermoed overigens dat IBM een thuis-versie van Firefox zal bakken. Ze hebben daar natuurlijk wel een zwikkie (goede) ontwikkelaars. En je wil natuurlijk wel graag controle op je eigen LAN.

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)