Contact

Webwereld, Computerworld, CIO, CXO en IT Library zijn onderdeel van IDG Nederland.

IDG Nederland

Joop Geesinkweg 701-51
1114 AB Amsterdam

Tel: +31 (0)20 7585955

Redactie

Tip de Webwereld redactie: redactie@webwereld.nl
Tip de CIO.nl redactie: redactie@cio.nl
Tip de Computerworld redactie: redactie@computerworld.nl
Tip de CXO redactie: redactie@cxo.nl

Sander van der Meijs - Hoofdredacteur
E-mail: svandermeijs@idg.nl

René Schoemaker - Redacteur
E-mail: rschoemaker@idg.nl

Henk-Jan Buist - Redacteur
E-mail: hjbuist@idg.nl

Donovan Kerssenberg - Redacteur
E-mail: dkerssenberg@idg.nl

Adverteren

Wilt u meer weten over adverteren op Webwereld, Computerworld, CIO, CXO of IT Library, kijk dan op de pagina adverteren.

Overig

Joey Noordhoorn - Manager Digital
E-mail: jnoordhoorn@idg.nl

Gabriella Meijnckens - Chief Operations Officer
E-mail: gmeijnckens@idg.nl

Maringo Vlijter - Country Manager
E-mail: mvlijter@idg.nl