Contact

Webwereld, Computerworld, CIO, CXO en IT Library zijn onderdeel van IDG Nederland.

IDG Nederland

Transformatorweg 80
1014 AK Amsterdam

Postbus 20646
1001 NP Amsterdam

Tel: +31 (0)20 7585955
Fax: +31 (0)20 7585855

Redactie

Tip de Webwereld redactie: redactie@webwereld.nl
Tip de CIO.nl redactie: redactie@cio.nl
Tip de Computerworld redactie: redactie@computerworld.nl
Tip de CXO redactie: redactie@cxo.nl

Sander van der Meijs - Redactiechef
E-mail: svandermeijs@idg.nl

Volkert Deen - Business Development Manager / Hoofdredacteur B2B events
E-mail: vdeen@idg.nl

Andreas Udo de Haes - Redacteur
E-mail: audodehaes@idg.nl

René Schoemaker - Redacteur
E-mail: rschoemaker@idg.nl

Kristian van Tuil - Redacteur
E-mail: kvantuil@idg.nl

Henk-Jan Buist - Redacteur
E-mail: hjbuist@idg.nl

Chris Koenis - Redacteur
E-mail: ckoenis@idg.nl

Adverteren

Wilt u meer weten over adverteren op Webwereld, Computerworld, CIO, CXO of IT Library, kijk dan op de pagina adverteren.

Marketing

Gabriella Meijnckens - Manager Marketing en Events
Tel: 020 - 758 58 21
E-mail: gmeijnckens@idg.nl

Joey Noordhoorn - Productmanager
Tel: 020 - 758 58 78
E-mail: jnoordhoorn@idg.nl

Robert Riphagen - Sr. Campagne Manager Lead Generation
Tel: 020 - 758 58 64
E-mail: rriphagen@idg.nl

Management

Robert van Loon - Algemeen Directeur
Tel: 020 - 758 59 99
E-mail: rvanloon@idg.nl

Maringo Vlijter - Uitgever
Tel: 020 - 758 58 27
E-mail: mvlijter@idg.nl