Microsoft vraagt geld voor Mobile Hotmail

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (4)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 22 september 2003
Auteur: Wilbert de Vries

Microsofts mobiele maildienst MSN Mobile Hotmail zal vanaf begin december niet langer gratis zijn. De softwarefabrikant gaat geld vragen.

De overstap van een gratis dienst naar een betaaldienst is onderdeel van Microsofts poging zijn MSN-tak winstgevend te maken.

Vanaf 3 december zal de dienst niet meer gratis zijn. Mensen die zich voor 25 november aanmelden betalen zo'n twintig dollar voor het eerste jaar. Mensen die zich later aanmelden betalen 25 dollar.

De maatregel wordt wereldwijd ingevoerd. In totaal zijn er in Noord-Amerika, Aziƫ en Europa 38 mobiele telco's die MSN Mobile Hotmail aanbieden. De abonnementsprijs kan overigens per land verschillen.

Volgens Microsoft kan het bedrijf de gratis diensten zoals MSN Hotmail en MSN Messenger in stand houden door geld te vragen voor aanvullende diensten.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)