Nieuwe Webwereld-app voor Android

webwereld android

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (14)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Woensdag 12 januari 2011
Auteur: Loek Essers

De nieuwe Webwereld Android-app is vanaf vandaag te downloaden. Gebruikers kunnen op artikelen reageren, artikelen delen via Twitter en Facebook, en er is een ingebouwde browser.

De nieuwe app is uitgebreid met een reactiemodule, een functie die veel lezers misten in versie 1 van de Webwereld-app. Bij het lezen van artikelen worden de reacties op de site erg gewaardeerd door de bezoekers, vandaar dat die functionaliteit is toegevoegd. Naast het lezen van de reacties is mogelijk om vanuit de applicatie te reageren.

Sociale netwerken

Net zoals bij de iPhone-app is het vanaf nu mogelijk nieuws te delen via Twitter en Facebook. Ook is er een mailknop aanwezig. Om lezers de kans te bieden optimaal gebruik te maken van de content, is er een inerne browser toegevoegd. Daardoor wordt het navigeren makkelijker. De gebruiker blijft binnen de app als hij op een link klikt, en kan zo dus makkelijk terug naar het hoofdmenu om andere artikelen te lezen.

In de nieuwe app is verder een advertentiemodule toegevoegd. Dit omdat ook de schoorstenen van de uitgever van Webwereld moeten roken.

Lezers die andere mobiele apparaten gebruiken, kunnen zich wenden tot de mobiele site: http://mobile.webwereld.nl/. Voor de meest gangbare versies van mobiele telefoons zijn speciale webapplicaties ontwikkeld. Deze vindt u hier. Verder is er uiteraard een iPhone app.

U kunt de Webwereld-app direct downloaden door onderstaande QR-code te scannen met een barcodescanner op uw smartphone:

qrcode

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)