Oracle-monsterpatch heeft hoogste prioriteit

Oracle Security

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Dinsdag 18 januari 2011
Auteur: Chris Broesder

Oracle doet op 18 januari een monsterpatchronde om 66 kwetsbaarheden te patchen in zijn enterprise software. Meerdere lekken werden gewaardeerd met maximale dreigingsniveau van 10.0.

In een aankondiging van het softwarebedrijf staat dat 28 producten een patch krijgen, waaronder de pakketten Oracle Database, Fusion Middleware, Enterprise Manager, PeopleSoft CRM en E-Business Suite. Dat wordt een stevige klus voor de systeembeheerder.

Ook voor de Sun producten OpenOffice en StarOffice komen beveiligingsupdates. Verder worden er zes lekken in het Oracle Database Server platform gepatcht, waarvan er twee gebruikt kunnen worden om van afstand malafide code uit te voeren. Het ernstigste gat daarin heeft een Common Vulnerability Scoring System (CVSS) van 7.5.

Op zowel de het Fusion Middleware platform (16 reparaties) als bij de Sun producten (21 reparaties), is de hoogste CVSS score echter een keiharde 10.0. Oracle raadt klanten dan ook aan om de belangrijkste lekken direct te patchen.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)