Landelijke pinstoring treft winkels

Pinnen

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Donderdag 31 maart 2011
Auteur: René Schoemaker

Een pinstoring heeft een groot aantal winkelbedrijven korte tijd parten gespeeld. Klanten die digitaal wilden afrekenen, moesten noodgedwongen de portemonnee trekken.

Onderzoek

De storing deed zich rond half drie 's middags voor. Bij supermarkten brak bij klanten lichte paniek uit, vooral als mensen geen contant geld bij zich hadden.

De geldautomaten van de banken werden niet getroffen door de storing, die een kwartier tot een half uur heeft geduurd. Currence, verantwoordelijk voor het betalen per pin in Nederland, zegt de oorzaak van de storing nog niet te weten en stelt een onderzoek in.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)