Weer build Windows 8 uitgelekt

windows 8 logo

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (6)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 20 juni 2011
Auteur: Jasper Bakker

Een nieuwe build van Windows 8 is uitgelekt. In tegenstelling tot een eerder uitgelekte vroege build is dit de 64-bit uitvoering.

Build-nummer 7989 is de nieuwste Windows 8-versie die op straat ligt. In april is al de zeer vroege build 7850 naar buiten gekomen. Die eerdere versie was de zogeheten eerste milestone en leek qua uiterlijk nog veel op het huidige Windows 7. De nu opgedoken alpha-versie is alweer milestone 3.

Beide zijn voor Intel- (en AMD-)processors. De Windows 8-uitvoering voor tablets met ARM-chips lijkt binnen Microsoft beter bewaakt dan de reguliere pc-uitvoering.

Downloaden

Dit is de vierde uitgelekte build van Windows 8, meldt technieuwssite NeoWin. De vroege Windows-versie is gepost op de besloten ftp-server van techsite BetaArchive. Daar wordt het .iso-bestand van 3,54 GB flink gedownload. Inmiddels is het bestand ook elders op internet te vinden. Volgens geruchten komt Windows 8 in 2012 uit.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)