Storing in Microsoft Office365, Hotmail, SkyDrive

hotmail

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (10)
1x Aanbevolen

Gepubliceerd: Vrijdag 9 september 2011
Auteur: René Schoemaker

Microsoft heeft vanochtend vroeg wereldwijd problemen gekend met zijn Live-diensten. Onder meer Office365, Hotmail en SkyDrive lagen er geruime tijd uit.

De problemen zouden inmiddels voorbij moeten zijn, zegt Microsoft. De diensten hebben er enkele uren uitgelegen. Het ging niet alleen om de diensten die voor consumenten zijn bedoeld binnen de productenfamilie Live, maar ook gebruikers van Office365 hadden er last van. Microsoft zegt de problemen te hebben opgelost door de de configuratie van de domain name servers te veranderen.

Problemen met DNS

Het duurde even voordat die aanpassing aan het DNS over de gehele wereld was uitgerold, zegt Microsoft, en daarom hadden sommige gebruikers eerder weer toegang tot de diensten dan anderen.

Office365 wordt de laatste tijd vaker door storingen getroffen. Met die zakelijke clouddiensten heeft Microsoft in de afgelopen maanden veel problemen gehad. Door storingen in zijn datacenters lag Office365 en diens voorganger BPOS er meerdere malen uit.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)