Ook Microsoft weerstaat weblog-rage niet

bill gates

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (1)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 3 december 2003
Auteur: Laurens Verhagen

Terwijl bedrijven als Google, AOL en Yahoo al een weblogdienst aanbieden, laat Microsoft op dit vlak nog altijd niets van zich horen. Of toch wel?

Microsoft heeft onlangs zonder daar veel ruchtbaarheid aan te geven een zogenoemde bloggingdienst gelanceerd, al is dat niet gebeurd met zoveel woorden. Met de dienst TheSpoke richt de softwaremaker zich vooral op jongeren, alhoewel iedereen zich als lid kan aanmelden.

TheSpoke is onderdeel van Microsofts Academic Developer-initiatief, zo verklaart een woordvoerder van Microsoft. Dit initiatief heeft als doel jonge computerprogrammeurs enthousiast te maken voor Microsoft. TheSpoke is een nieuw gereedschap in dit streven, waarmee het bedrijf tegelijk een grotere groep mensen lijkt aan te spreken dan tot nu toe het geval was met zijn specifieke diensten voor programmeurs.

Kenners zien TheSpoke niet als concurrent voor bijvoorbeeld Blogger.com van Google. Volgens analist Joe Wilcox van Jupiter Research is het primaire doel van Microsoft om een hechte gemeenschap van ontwikkelaars te creëren en niet om tools voor weblogs aan te bieden.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)