Website John Kerry populairder dan Bush

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 21 mei 2004
Auteur: Edwin Feldmann

Als het aantal bezoekers aan webpagina's gelijk opgaat met het stemgedrag, dan wint John Kerry in november de Amerikaanse presidentsverkiezingen.

De website van John Kerry trok in april meer bezoekers dan de site van de huidige president George W. Bush en vice-president Dick Cheney. Het is voor de derde maand op rij dat Kerry zijn concurrent in aantal bezoekers voorbijstreeft, zo blijkt uit statistieken van Nielens/NetRatings.

De website van Kerry werd in april door 1,6 miljoen unieke internetters bezocht. De website van Bush trok bijna 1,5 miljoen unieke bezoekers. Een maand eerder waren dat er nog 2 miljoen voor Kerry en 1,8 miljoen voor Bush.

Opvallend is dat het aantal impressies van politieke advertenties op de site van Kerry in een steile lijn omhoog gaat. Waren dat er in januari nog 32.000. In april steeg dit tot 51 miljoen.

Daarentegen neemt het aantal advertentie-impressies van Bush al enkele maanden af en waren dat er in april nog maar vijfduizend.

[h][/h]

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)