Nieuwe filmdienst in VS voor breedbanders

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (8)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 14 juni 2004
Auteur: Edwin Feldmann

RealNetworks is samen met filmdienst Starz gestart met het online aanbieden van films. De dienst is alleen voor mensen met een snelle internetverbinding.

De dienst, Starz Ticket on Real Movies geheten, biedt breedbandinternetters films ter download aan. Er zitten echter wel wat haken en ogen aan. Zo is de dienst alleen voor Amerikanen en zijn het programma Realplayer 10 en een breedbandverbinding met een downstreamsnelheid van 600 Kbps vereist.

De gemiddelde film zal, afhankelijk van de exacte datasnelheid, in ongeveer twintig minuten zijn gedownload, aldus de initiatiefnemers. De filmbestanden zelf zijn met drm-technologie (digital rights management) beschermd tegen piraterij.

De nieuwe internetfilmdienst is niet gebaseerd op de pay-per-view-methode. Voor 12,95 dollar per maand krijgt de gebruiker onbeperkte toegang tot minimaal honderd films op elk moment, aldus RealNetworks. De downloaddienst is bereikbaar via Starz.com of Movies.real.com.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)