Programmeur raakt baan kwijt door SETI

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (11)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 12 oktober 2004
Auteur: Maarten Reijnders

De zoektocht naar intelligent buitenaards leven heeft een Amerikaanse computerprogrammeur zijn baan gekost.

De meeste mensen die meedoen aan SETI, een via internet gecoƶrdineerde zoektocht naar buitenaards leven, doen dat op hun thuiscomputer. Maar ook bij bedrijven en overheidsorganisaties komt het regelmatig voor dat systeembeheerders een screensaver van SETI op de pc's van werknemers zetten.

Zo ook bij het departement voor werkgelegenheid en familiezaken in de Amerikaanse staat Ohio. Daar liet de 63-jarige programmeur Charles E. Smith de computers in het weekend SETI-berekeningen uitvoeren.

Het departement was daar niet over te spreken en besloot Smith te ontslaan, zo meldt WCPO.com. "Ik begrijp dat hij graag intelligent leven in het heelal wilde vinden, want blijkbaar treft hij dat niet aan als hij 's ochtends in de spiegel kijkt", zo motiveert de directeur van het departement het ontslag van Smith.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)