Jullie publiceren leugens!!! Bel chello maar
Gepubliceerd: Vrijdag 31 december 2004
Auteur: Laurens Verhagen
Daar gaan we weer, de lezersmail. Voor u, geachte lezer, het traditionele overzicht van de grootste malloten die onze postbussen durven te bevlekken.
De redactie van WebWereld wenst iedereen het allerbeste voor het volgend jaar. Maar eerst moet u het onderstaande doorworstelen, om zodoende een glimp te ontvangen van hetgeen wij iedere dag weer moeten doormaken.
Internetrijbewijs
Ik wil graag wat meer informatie over internettten dat gaat nog niet lekker. Groetjes Ria
Beste webwereld, Bij deze meld ik me aan voor de computercursus voor Senioren.
Hoorde via radio over ilse music download. Kan het niet direct vinden, kan het zijn dat de site vakentie heeft??
Onbegrijpelijk:
nancy kuiper haasi xiakma 72 rroom hiraut vaapu aujszolkma, mikoopent suiaoiaola
Skype verdindt 4****van me .Vooral voor buitelanders en Autochtone die vrienden heft in buiteland is ideal.Nog pc to tel via Skype en gaan een hoop aanbiders zo als kpn /1602 etc ,etc , fait of moet ze maar goed kooper maaken.
Mag ik webmaster 4 februari in zien?Het bifurcatiepunt - de tweesprong - leg je bij het in licentie geven van het os. je hebt zeker ook gezien dat atari en commodore hebben ook 'gestoeid' met het os concept van xerox palo alto. daar ook heeft men de grotere schermen in 1 computer 'uitgevonden' en de basis gelegd onder de ontwikkeling van electronisch papier (e-ink). dat oprolbaar scherm wordt dezer dagen door philips met e-ink in de praktijk gebracht.
Ken u gij klootzak mijn vriend gevangen nemen!!!!!!!!!!!
Een interessant idee. Ik wil graag een telegram versturen, maar dan met bericht van ontvangst en wachten op antwoord. Deze opties hoort een telegram te bieden. Probleem zal zijn (denk ik) dat zij die zijn overgegaan verkeren in hun eigen "sfeer", die is bepaald door de stand van evolutie van het ego / de zielepersoonlijkheid / het karma. Degene die het bericht zou moeten afleveren zou na overlijden:
a. wel wat anders/persoonlijkers kunnen ervaren, hoeveel "binding" heeft hij/zij met het telegram ?
b. in dezelfde sfeer / omgeving / wereld terecht moeten komen als geadresseerde, zoek maar eens in een vreemd groot land naar iemand zonder adres ?
c. na alle pijn, emoties, verwerking, verbazing danwel bewustzijnsverlies na de overgang toch nog in staat zijn het telegram te bezorgen aan een geadresseerde die hij/zij niet kent en waarvan hij/zij niet weet in welke (zelf geschapen ?) wereld hij/zij verblijft.
De kans dat het telegram aankomt lijkt mij vrij gering; het is te veel van al dan niet harmonierende trillingsfrequenties van zowel besteller als ontvanger afhankelijk.
In het algemeen geldt: roep de reiziger niet terug, want hij is niet meer van deze wereld.
Ik nu het de e-mail nieuwsbrief afzeggenIk heb een vriend die lastig gevallen wordt ik wil hem helpen!!!
Hey mense kem dus nu al een tijdje de beta versie die echt zalig is ma waneer komt nu de echte msn 7.0 uit op de site want ongeveer niemand van mijn lijst eeft da en dan kune die die dinge ni zien enz zoals die nudge
Helpdesk
Ik kan geen goede contak met jullie krijgen ik zit met een probleem met Microsoft Word zeg hoe ik dat moet doen ik word gek van jullie rommel en een goede overzicht is ver te zoeken help
Yo! Ik zou ook z'n virussenmakend programma hebben stuur mij maar door of zeg me maar waar ge da haalt
Ik ben een verzamelaar van winkelwagenmuntjes en nu is mijn vraag geven jullie die ook als reclameobject? Zo ja willen jullie me er dan een toesturen.
Geachte heer: bij deze roep ik u hulp in .ik weet nie meer wat ik moet doen msn gooit me er zomaar uit . ik kan ook niet meer inloggen op mijn adres ,op mijn oude adres wel ik heb geprobeerd mijn wachtwoord te wijzigen maar dit lukt ook niet .kunt u mij helpen???? ik ben dus nu ook mijn namen lijst kwijt b.v.d. kim
Ik wil graag sigaretten bestellen via internet. kan dat bij u en hoe?
Beste webwereld, Kunnen jullie mij aan het wachtwoord helpen om de paris hilton video te openen.
Beste meneer ik wil graag iets weten. Hoe doe je die letters met msn op hotmail. Vriendelijke groet malonne
Ik ben op jullie site geweest. Om iets te dowloaden moet de computer 5.5 zijn of hoger. Hoe kan ik dat krijgen????
Jo oe maak je een virus want ik krijg er regel matig een binen en ik zou hem nu ook wel eens een willen sturen
Beste redactie ik zoek platenmaatschappij's weten jullie een paar. Ik wil namelijk mijn liedjes op laten nemen op een cd
Ik zag op www.webwereld dat u de nederlandse versie heeft van het boek Mein Kampf. Nou had ik een vraagje aan u. Of u die nederlandse versie door kunt mailen naar dit e-mail adres. Als dat zou kunnen, dan zou dat heel mooi zijn. Want ik ben echt al heel lang opzoek naar dat boek in het nederlands. Ik hoor graag van u.
Ik wil graag adsl via de kabel kopen kunt u a.u.b een e-mail sturen naar met de kosten bedankt afz : M.Zahrane
Ik had eigenlijk een vraagje: onze computer blijft steeds hangen en hij blijft maar laaien hij geeft steeds foute boodschappen aan hij sluit af en toe zelf af wij hebben een norton antivirus er op zitten maar die geeft nooit niks aan dat er een virus op zit
Gaarne zou ik van u een offerte ontvangen voor het volgende. Een console switch die via een ip netwerk aan te sturen is. (met andere woorden inloggen op de server vanaf een werkstation) Er moeten 30 servers op kunnen worden aangesloten. Incusief kabels.
Ongevraagt is mijn Google in Booble verandert,weet niet hoe ik dat veranderen moet. Ben het eens met de beschuldiging!
Heb een GSM Motorola V525 wil naar PC sturen via Conceptronic Bleutooth USB adapter maar hoe ban al dagen mee bezig ?
Ik kan niet meer op men hotmail. en ik kan ook niey op men msn weet u mischien wat ik er daar aan kan doen als u het weet kun u het sturen niey naarmen email adres want daaar krijg ik de berichten wel binnen maar die kan ik niey lezen omdat ik niet binnen kan als u een oplossing weet kun u mischien een raadsel om naar mij sturen
Graag omtvang ik de gratis virusscanner en spamfilter van u
Wie heeft die afschuwlijke dingen van die onthoofdingen gezien ??? ik zou graag ook getuige zijn van die film begrijp me niet verkeerd maar waar kan ik hem zien ?
Weet jij soms hoe je een wachtwoord moet kraken van msn .want ik geraakt niet meer op mijn msn kun je me een hoede manier helpen vinden voor een wachtwoord te kraken
Als ik in portugal een provincie wil voorzien van wifi bij welke grote nederlandse spelers in de markt moet ik dan zijn?
Ik ben zo'n moeder, ik heb gekeken op de site...Nu kun je downloaden voor thuis gebruik, nu hoor ik van mijn zoon dat ik XP prof. op mijn PC heb staan....Kan ik nog steeds thuisgebruik downloaden...
Kijk Mikrosovt, hier laten jullie weer een steek vallen.. wie heeft een antwoordt ? Marijke
Politiek en religie
Als athéist vind ik voor àlle gelovigen nog het leukste woord 'godsdienstoorlog', om je een breuk te lachen. Tussen haakjes ik sta in mijn omgeving bekend als 'als je daar iets aan vraagt helpt ie je wel'(en niet uit angst want ik meet 2.04 M en weeg zo'n 114 Kg). Iedereen wordt opgejut en ze rieken het niet. Ik lach en help de gelovigen. Ik denk dat iedereen de uitspraak "zalig de armen van geest want zij zullen god zien" nogal letterlijk nemen,als ik rond me kijk zal het daarboven nogal een drukke bedoening zijn.
Ik ben voor school bezig met argumenten te vinden die er bekend zijn over de gelijkenis tussen Bush en Hitler...Heeft u hier misschien nog wat meer informatie over voor mij? Ik zou het er op prijs stellen als u dat naar mij toe wilt zenden, u moet maar even kijken of u tijd voor mij kunt maken.
Ik zelf kende theo van gogh nog niet echt maar toen ik hoorde van de moord en wie en wat die was vond ik het echt kut dat er hij vermoord is hij zij ook dingen zoals Pim fortuin en ze hebben voor een heeeel groot deel gelijk laat ik mijn mening maar niet zeggen maar ik had het meeste wel gelijk aan theo
Ongelooflijk ben pas 24 uur on-line, als oude zak van 48 jaar wist niet wat hij zag,terwijl ik meer dan genoeg elende heb gezien en meegemaakt, ook aan mijn handen kleeft bloed. Maar dit was rechtvaardig, (in naam van Hare Majesteit), je durft nog nergens meer dieper op in te gaan uit angst om oude wonden open te trekken. Nogmaals ik moet nog even wennen aan dit soort van contacten maken, ben al blij dat ik wat gevonden heb, maar ik zal nooit een condoleanceregister onteren.
Sorrie voor Theo, maar hij heeft zijn doel bereikt, ik denk als hij het van te voren geweten had, had hij zich mischien anders opgesteld, hoewel ik dit ook zeer in twijfel trek. Laat zijn dood in elk geval niet voor niets zijn geweest, op een positieve manier komen we er samen ook uit (met nadruk op samen).
Het is verschrikkelijk wat hier gebeurd in Nederland. Ik denk dat de beste oplossing is deze personen die zo iets doen in Nederland of welk vergrijp hun Nederlandse Nationale tijd afnemen en ook elke buitenlander die op het criminele pad begeeft terug sturen naar land van herkomst.
niet weer 4 jaar w.bush..... John kerry,moet het nu maar eens waar maken !!!!!! ik zeg ja ,voor kanidaad john kerry...
Niet alle marokanen zijn fout nederlanders net zo goed !!!!!!
Ja,het is was al lang voorspeld dit dit uit zou komen ,biometrie was inderdaad al gegeven in de bijbel lees Daniel (alle hoofdstukken en vooral Openbaringen er maar op na).Het is makkelijk voor de nieuwe wereldorde ,een totale controlesysteem van de wandel en handel van de mens(heid).de valse profeet en de anti-christ gebruiken deze middellen voor de nieuwe wereldorde!Nep-paradijsjes woorden gecreeërd en geplaatst, en let vooral op de 10 koningkrijken die er komen.Het ´Beest´zal zich in de ´grote verdrukking´plaatsen op de troon van de ´nieuwe tempel´die herbouwd zal worden in Israel en zal ´godlasterkijke dingen uitspuwen´.
sow da die joden zich mer een eigen land zoeken, daar moeten wij toch nie voor op draaien en trouwens in micosoft draait het toch nie om anti jood te zijn
Balkenelende is kut hij veranderd allenmaal dingen en hij is stom als wouter maar de regering werd agggggg
Kritiek en dreigementen
Ik zou wel eens een artikel op Webwereld willen lezen waarin het woord Apple niet in een negatieve context wordt gebruikt. Wat een gekleurde berichtgeving, zeg.
Ok, webwereld, daar gaan we weer. Hoe vaak moet ik het nu nog constateren dat jullie vooringenomen zijn en altijd Microsoft lopen op te fokken. LInux en Apple betalen blijkbaar geld aan jullie.
Webwereld, ik blijf jullie mailen. Maar zoals altijd zullen jullie mijn mail wel weer ongelezen weggooien, zoals altijd.
(Aan Maarten Reijnders - red.): We hopen allemaal dat jij de volgende bent.Want het word tijd dat jij in tukije of marokko gaat wonen want schijnbaar hoor je hier in Nederland niet meer thuis.Ik verlang niet veel van het leven niet veel van het leven maar in kort mensen zo als jij should be put down like a dog.
Jullie publiceren leugens!!! bel chello maar op ze weten van niks
Nee maar zoals gewoonlijk komen de meeste NON nieuws artikels van Maarten Reijnder, die krijgt zeker een paar honder per artikel.
Ik begin het allemaal wat vermoeiend te vinden wat meneer Verhagen doet! Hij wil artiesten die er niet om malen dat ze een miljoen meer of minder per jaar hebben met alle geweld hun royalties toebedelen! Ik ben trouwens uitvaartleider en gebruik kazaa alleen om een bepaald nummer van vroeger dat opa grijs gedraaid heeft op single nog éénmaal kraakvrij in een aula ten gehore te kunnen brengen! Dus voor mij is het een ultiem medium om mensen blij te kunnen maken en dat wil een lul als Verhagen me afpakken wat een nitwit!
Ik heb over een paar jaar tijd ongeveer duizend stuks muziek en zo'n honderd video's gedownload. Als jullie zo doorgaan,stuur ik het naar het prive e-mailadres van Laurens Verhagen,en dat om te beginnen.
Grammatica
Mijn excuses trouwens voor de vele type fouten in mijn vorig antwoordt.
Ja dat was dat,,als ik die offecier was was geweest,dan had ik eerst alles, met een virusscan online laten doorzoeken voor dat ik een pc uberhoud aan de kant zet op grofvuildag.
,wat ik niet snap dat jullie dit hem telefonisch is medegedeeld ,dat ,als er een virus op een pc zit ,om die te verwijderen met northon antivirusscanner,tweede mogelijkheid was om de pc naar ,dat er een kopie is gemaakt je hardeschijf te formateren!!!!!,dit hadden jullie hem toen moeten zeggen,voor dat men dit in de media,stel een peter r de vries mdat het jou pc was geweest,ga eens in de huid van die offecier zitten,en denk eens,van had ik de politie niet moeten inlichten?????,maar goed de politie,maakt vaak zo veel fouten,dan men denkt nu even niet,maar dat had hij daarna zijn pc niet exstra heeft beveigd,dat vind ik nog stommer!!!!!!!
dOe is even fOcking nOrmaal,Iemand in de fik steke is nie gewOon hoor,Ik kan er dus helemaal niet tege als ik sommige fOcking reacties lees.. met: hY heeft er egt spijd van en dii rep maakt het gOed.. DOE NIET SO DOM AUB,, dii jOngen weet heus wel wattie doet met sijn SIELIGE SIELIGE SIELIGE NUMMER,, Wat egt helemaal nergens over gaat met zijn schatje,vergeef me .. nOu als ik de rechter zou sijn zou hij self afgebrand moeten woorden klaar. lekker fikke moet dii bitch en dan schrijfe we op hem se borst NAMES NEDERLAND met se sielige rep hij is gewoon SIEK..
Ontboezemingen
Hoi ik ben nicole ik heb goed nieuws mijn cavia is mischien zwanger en ik heb slecht nieuws er is een cavia dood van mijn vriendinetje
Jo ik ben de kraakmaster en mijn lul staat omhoogGeachte mevrouw/heer,
Op maandag 18 augustus 2004 is mijn fiets gestolen in de Van Galenstraat 5 te Den Haag.
Tijd: tussen 13.15 en 14.45 uur. Het betreft een Union fiets, kleur blauw/grijs.
Mijn vrouw is erg verslaafd aan het chatten al 8 mnd, gaat ze iedere dag 4 uur chatten met enkele uitgezochten chatters niet in een chatroom neen gewoon als vrienden,ze heeft zich zelf als leeftijd in haar profile op gegeven als 35 terwijl ze 47 is,dan gaat ze sex standjes (uit internet geplukt) aan elkaar uitwisselen ze chat met pakistani van 30 tot 38 jaar, voor mij heeft ze geen aandacht meer avoind aan avond zit ik alleen heel dikwijls moet ik ook mijn eigen eten koken, ze gaat niet meer met mij fietsen....wij hebben heel vaak ruzie hierom ze krijgt een vochtige vagina hiervan zegt ze, daarna(na het chatten) mag ik de liefde met haar bedrijven Ik ben veel ouder als haar 66 jaar en heb goedaardige problemen met mijn prostaat,daardoor moet ik Omnic gebruiken, dat gaat ten kostte van de potentie.
Als ik haar wel eens gedwongen heb eerder te stoppen met chatten en dat bepaalde vriendje komt enkele dagen niet meer gaat ze op mij schelden en gaat ze echt huilen omdat zoals zij zegt" ik ben mijn vriendje kwijt" Soms lig ik al uren in bed terwijl zij chat om half twee snachts moet ik haar naar boven schelden Als ze bezig is met cha`tten hoort ze niets van wat ik zeg....ze is ons hele huwelijk kapot aan het maken...mijn huisarts hedeft ons een relatie therapie aangeraden van het Riagg doch zij ,gesterkt door ned. vrienden,wilt niet gaan ik voel mij zo erg ziek en moe ,wat moet ik hiermee ??
Enkele jaren geleden gaf iemand mij de tip naar WW te gaan. Ik schaam mij dood als ik al mijn vragen zie binnen het forum. Maar ik word zeker tot 90% bediend, door wie dan ook al dan niet goed.
Lezer van het jaar
mocrosoftxp p-aket,volledige vers,is voor een mima loon nie6t te betale,,bij de grootste winkel in utrechtmmmarkt 453 harde euro,upgradeversie 294,00harde euro,van me over schahelijkt,is minimaal 294,00 euro kwijt,een alleen staande kan zo'n pakket helemaal wel vergeten,door de prijzen van microsoft ,zijn zij zelf de schuld ,,men moet eens ophouden dit steeds in het nieuw2s te melden,de branders zijn op de markt gebracht,hier is dik aan verdiends,van af dat er een brander op de markt is ge bracht,waar hebben wij het eigelijk over.de gelegenheid tot het branden van software toe testaan,iedereen zal wel eens een copy branden,dat is geen probleem,maar zolang een pakket van microsoft of corel paint shop pro te duur is,zal men de ilegale versies alleen maar meer op de markt brengen ,dan minder,dit geld ook voor b.s.a.bv nederland.
het is eenslecht idee ,dat wij als internetter,dit steeds wwer dat gezeur moeten horen van ikkegale software,dvd en ga zo door cds,stop hier nee ,hier maak je slapende crimnele coyeerders wakker,de illegalebedrijfjes zeggen bedankt voor de tip ,en stoppen een week,endaarna gaan er dubbel zoveel d4e illegale handel in,willen jullie dat bsa,bond software aanpak,pak de detailkandel aan en niet de partuculier!!!!!!,maar dat durven jullie niet zeker..........
Interpunctie
om een lang verhaal kort te maken uit wisselen gebeurt toch wel van muziek en films hoe je het ook bekijkt om meer klanten naar de winkels te halen is heel veel stunten met goedekoopre cd,s te verkopen en zeg maar 15 tot 18 euro zulen we wedden dat de mensen dan wel naar de winkels gaan om de orgenele cd,s te kopen zoals muziek en spellen komt dat het veel te duur is mensen met een kleine knip zoeken een andre weg om aan goed koop te komen en dat wat zeer te bergrijpen is echt als de markt het zo laag kan bregen dan weet ik zeker heel zeker dat men de oringele wel gaat kopen dat is nou juis wat de markt zelf aan het kapot aan het maken is om alles zo duur te maken en de euro is de duurste munt van heel europa dat is nou juist wat er is en ik weet zelf van freerecord shop dat de inkoop prijs zeeer laag is op de markt en in de winkels word je dan uit gebuit voor een film voor de kinderen en muziek dat is wat er aan de hand is! afz wilbert .
wil even reageren op stichting brein die hebben er niets over te zegen heeft onderlaats naar een tv programma ziten kijken waar een atvokat zij dat stichting brein niets kon doen het is maar een zelfstandigen ondernemer dus is hij over al van buiten gesloten allen buma stemra kan wat dien die heb het heft in handen maar stichting brein is gewoon maar een klotehomel vriendelijke groeten peter
Ze beloven veel komen niks naar is dit nog wel @home of is dit nu chello want chello is net zo duur betalen niks naar komen waar gaat dit naar toe en adsl tja het is wel wat maar dan wel weer data limiet bij de meesten we kunnen beter via de chateliet interneten gaat een stuk sneller en altijd vertrouwbaar op algemeen heb ik met @home weinig las alleen ze moeten niks beloven wat ze wel kunnen maar niet doen.
na alles tebekeken heb ik uitgerekend dat je voor twee honderd euro een 2.6 of 3.0 in huis hebt aan de burgermeester van leeuwenlaan in amsterdam daar kan je eigen computer samenstellen meestal zij deze goedkope computers gauw kapot en hebben een lage geheugen en videokaart van 32 mb of minder in precipe mag je blij zijn als je er alleen maar kan surfen voor spelltjes heb je toch een betere computer nodig hou je van comander en qonger generals dat zit je gauw op 2.6 of 3 nee ben zelf ondernemer laat je niet in deze truc vallen het gaat je alleen maar meer kosten niet vergeten het upgrade van je computer dan is nog de vraag of je je cpu kan upgrade een goede moeder board waar alles is los op tebevestigge is is beter dan dat er al alles op zit men kan dan niets meer veranderen het is dan een gewoon standaard en athlon is niet het beste verkochte merk geef mij maar intel heb ik ook niet temaken met moeilijke confugiratie instellen bij overnieuw laden van windows want dat is echt een rotzooitje bij athlon wat je beter kan doen is tegen reclame en potentieele kopers de vrije hand aan bieden en zeggen jullie willen van die troep en willen een internet bedrijf behouden goed wil ik jou klant wel zijn maar betaal weinig bij na het jaar of eigenlijk gezegt de tien de maand zeg je op de twee maanden termijn loopt de gevolmachtige opgave van een jaar is gehaalt in de tiende maand zorg je voor vervangende internet die beter is op deze manier kan jij er ook aan verdienen en heb je de inkomsten uit de computer gehaald wees niet zwak want jij weet hoe het als je de pc eigenschappen heb bekeken lees dat eerst en beslist dan en reken de upgrade mee naar gewone prijs zonder de deal goede handel eigen schappen is gewenst normaal lig je hoger bekoop het het met een kwartje af ga altijd voor de hele hij komt van zelf wel vergeet niet dat er een resessie is op dit moment en dat het net zo belangerijk is voor hun om iedere klant binnen tehalen voor garanderen van inkomen en kosten hun zijn de keizer maar jij bent de koning en heeft altijd de laaste beslissing play it hard zou ik zeggen succes
k heb dit is door genomen als die persoon dat heeft en heeft er voor betaald moeten mensen is stoppen met die eisen ik heb me eigen naam ook online gezien moet ik dan ook naar de rechter dit slaat helemaal negens op ik heb een tip betaal er is voor meschien kan je dan de naam kopen hoor een hint en hou er nou er is mee op iedereen in heel dewereld heb wel een zelfde naam en nieand is meer of minder is ie bezet is het gewoon bezet basta!is heel simpel!afz wilber
