Microsoft koopt Ensemble Studios

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 4 mei 2001
Auteur: De GameZ-redactie

De maker van de populaire Age of Empires-reeks, Ensemble Studios, is ingelijfd door Microsoft. Alles wijst er op dat het hier om een nieuwe poging gaat sterker te staan in de komende consoleoorlog.

Microsoft is weer op het overnamepad en heeft ontwikkelaar Ensemble Studios ingelijfd. Niet echt vreemd, want Ensemble maakt de succesvolle Age of Empires-reeks die al door Microsoft uitgegeven wordt.De van origine uit Redmond afkomstige softwarereus probeert steeds duidelijker zijn positie op de gamesmarkt te versterken, en de overname van Ensemble is zonder twijfel dan ook een zoveelste stap in die richting. Het belangrijkste voordeel van de koop is zonder meer dat Microsoft zich ook voor de toekomst verzekert van de rechten van de zo populaire AoE-reeks, maar het verkrijgt ook meteen meer invloed op toekomstige games van Ensemble.Dat kan op zijn beurt weer belangrijk zijn in de komende consoleoorlog, die naar verwachting pas echt los zal gaan barsten als Microsoft's Xbox daadwerkelijk in de winkels verschijnt.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)