Hackers storten zich op .Gov domeinen

Vrouw en kind nu belangrijker voor \'Pentagon-hacker\'

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Dinsdag 1 juni 1999
Auteur: de Webwereld redactie

Hackers blijven websites van overheden in de VS aanvallen. Na het wijzigen van de homepage melden ze dat er nog meer .gov pagina's slachtoffer zullen worden.

De inval door de FBI vorige week bij leden van de Global Hell hackersgroep lijkt de gehele hackgemeenschap ziedend gemaakt te hebben. "Het is nu onze beurt om ze te raken waar het pijn doet," zo was te lezen op diverse overheidspagina's.

Maandag werd onder meer de site van het ministerie van Binnenlandse Zaken overvallen en gewijzigd. "We jagen op alle .gov sites. We gaan door tot jullie op je knieën liggen en smeken," schreven de veroveraars van de ministeriële site.

De FBI heeft inmiddels erkend dat vorige week invallen zijn gedaan bij hackers in de staat Texas. De website van het Federal Bureau of Investigation was kort nadat het nieuws van de invallen bekend werd een van de eerste die onder vuur werd genomen. De webmasters van fbi.gov besloten hun site van het net te halen, de site is nog steeds onbereikbaar.

In een interview met persbureau Associated Press verklaarde een hacker dat hij en zijn groep in staat zijn hele servers te vernietigen. "Als de FBI niet ophoudt met het arresteren van mensen en het verpesten van ons leven dan zullen wij het vernietigen van servers overwegen," aldus M1crochip tegenover AP.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)